Melancholicky šťastný článek o dešti a o ničem

4. června 2016 v 14:30 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Nechtělo se mi dneska úplně psát recenzi a nechtělo se mi popravdě dělat vůbec nic. Mám špatný den. Nepovedl se mi Chia puding, nedokážu nakreslit jednu docela důležitou věc, mám takovej ten divnej pocit méněcennosti a nedokážu v sobě najít ani trochu toho tekutého zlata (Všechny malé zázraky) a nesnášim se za to, že mi ty předešlé prkotiny tak kazí náladu a že si to vůbec všechno tak moc připouštím. Všechno okolo mě jakoby mělo neutrální šedé barvy. Ty barva mě dusí. Potřebuju světlo, barvy a inspiraci.

Je mi smutno. Všimli jste si někdy, že se na mém blogu neobjevuje skoro nic ohledně toho, že bych byla třeba někdy zamilovaná nebo podobné pro vás úplně nepodstatné věci, které se ale dobře pamatují a z nějakého důvodu všem přijdou strašně zajímavé? Tak o tom taky teď nebudu psát. Jen vám řeknu, že jsem a že to za nic nestojí, pokud se teda zrovna necítím v takové euforii, že tu špatnou a celkem rozlehlou stranu nevidim. Jenže teď je tu příšerně melancholická Káťa, která tohle všechno vidí a ještě do toho dloube, i když ví, jak moc živí a pravdivý to je. BĚŽ PRYČ!

A tak jak jsem to ze sebe nemohla dostat sama, šla jsem ven. Pršelo. Opravdu hodně pršelo a já tam tak stála a strašně hluboce přemýšlela nad dešťěm, nad sebou, tou blbou zamilovaností. Jenžě jak jsem tam stála, po chvíli jsem přestala přemýšlet a jen jsem vnímala studené kapky na celém těle. Aniž bych to čekala, byla jsem v klidu a všechno odplulo pryč, smála jsem se, že jsem celá zmoklá. Smála jsem se jako idiot.

Takže nevím, jestli ve mě právě ta melancholická nálada probudila ty pocity spokojenosti, nebo jestli to byl déšť, co mě postavil pořádně na nohy (pro dnešek). Každopádně se na tom podíleli i moji psíci, protože jsem nejšťastnější člověk na světě, když jim můžu dávat pusinky na ty jejic hebký čumáčky.

Nechej být, s tím nejde hnout. Dneska jsem našla světlo, barvy i inspiraci. Zítra tohle všechno budu hledat znovu, třeba budu mít štěstí.

Venea

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Sára | 7. června 2016 v 14:59 | Reagovat

Tvá pravidelná aktivita mě těší.
Šedé dny má občas každý. Někdo víc někdo míň. Ale ty umíš hledat barvy, ne každý takové štěstí má :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy