Duben 2015

3 roky na blogu, 3 roky ve své kůži

2. dubna 2015 v 15:21 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Je to trochu divné. Přijde mi to jako včera, co jsem se rozhodla výplody svojí tehdy dětské fantazie zveřejňovat na internetu.
A už jsou to tři roky. Tři roky píšu, hledám sama sebe, snažím se vás povzbuzovat, lákám vás na knížky a vypisuju ze ze svých myšlenek.

Není to nic extra, tři roky. Vlastně ani nevím, co bych napsala, protože poslední rok moc články nepřidávám. Každopádně, i už tolik nepíšu a blog tolik fanoušků také nemá, snažím se celkově blog zlepšovat. Nevěříte? Tak nevěřte, ale snažím se zlepšovat sebe a tím si vlastně zlepšuju i blog. (všimněte si, jak jsem asi 3x za sebou napsala slovo zlepšovat :D)

Jsem ráda, že jsem si blog založila. Nevím, kde bych bez něj byla. Díky němu mám spoustu zážitků a kamarádů.
Například jsem se seznámila s Rodaw, hrozně moc fajn holčinou a mým velkým vzorem, potkala jsem spoustu spisovatelů, začala jsem se mnohem více věnovat psaní (jednou tu knihu prosě napíšu!:D), seznámila jsem se s Verčou, Deny, Ariven, Puttou, Kaktusem a s velkou spoustou dalších skvělých lidí. Taky jsem měla tu čest psát recenzáky pro nakladatelství, i když to není nic obdivuhodného, hrozně si toho vážím.

Uvědomuji si to celou tu dobu, co pro mě blog dělal. Uvědomuji si, že mě změnil k lepšímu a že mi pomohl najít v životě tu správnou cestu.

Je to krátký článek, nemám ani připraveného nic spešl, protože jsem na to úplně zapomněla a stejně musím číst Labyrint světa a ráj srdce. Každpádně, třeba si můžete přečíst staré články ( za Boha, nedělejte to, nekažte si zrak!! :D)

Tak, já se s vámi loučím a sama svému blogu přeji ještě dlouhá léta života.

PS: TŘETÍ ROK PO SOBĚ VÁM ŘÍKÁM, ŽE JEDNOU DOPÍŠU VÁLKU SRDCÍ!!

VENEAChystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy