Leden 2015

On My Wishlist 4

31. ledna 2015 v 13:20 | Venea |  On My Wishlist
Dnes je ten pravý čas na napsání On My Wishlist, protože si zase budu kupovat knížky, které přečtu asi tak za rok. Prostě příliš mnoho knih, moc málo času. Nevadí, vrátíme se k tomu Wishlistu. Tentokrát moje dva knížní tipy budou vycházet z knižních sérií, které ještě nemám celé.
Vyber si

30. ledna 2015 v 13:59 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Myslim, že tenhle článek by se měl jmenovat něco jako : "I'am back AGAIN!"
Na napsání tohoto článku mám asi jen 20 minut, takže stručně a jasně.

Mám tu několik věcí, o kterých bych chtěla mluvit. Začnu s tím, proč vůbec tenhle článek píšu.
Všeho je na mě moc, ale na každýho je toho moc a stejně toho zvládá víc. Je to o tom, jak moc to chceme a jak moc to potřebujeme. Vždycky mě psaní na blog dělalo šťastněší, ale s příchodem střední školy a intru mám občas pocit, že to nepotřebuju, že můj život má najednou smysl i bez blogu. Samozřejmě, že jsem za to ráda, ale doopravdy se blogu nechci vzdát. To neudělám. I kdybych už tolik psát neměla, psát nepřestanu. To je podle mě důležitý, nemuset být tolik rychlý, ale nepřestávat. Dát do toho všechno.

Víte, všechno se mi nějak motá. Jestli mě znáte, víte, že to se děje často. Škola, všechno okolo toho, málo času, málo čtení, moc knih, málo psaní, moc myšlenek. Právě kvůli tomu jsem tady. Abych se ze svojich myšlenek vypsala, protože to bylo to, proč jsem blog založila (a ještě kvůli Válce srdcí :D).

Teď si můžete říkat: "Vždyť před chvílí psala, že blog nepotřebuje." Tohle téma je tak složitý, že ho ani já nechápu, pořádně nechápu ani svůj život a celé lidské bytí. Myslím, že ani nikdy nepochopim, proč tu vlastně jsem, ale jediný co vím je, že, všechno dokážu, když budu chtít. Že na to moje mysl a duše stačí. A já chci psát, psaní miluju víc než všechno. A já to i přes to časové omezení zvládnu. Dokonce jsem i začala zase psát jednu povídku.

A tak si říkám VYBER SI. A já si vybrala mezi všema depkama a blogem právě blog.

Moje myšlenky moc nedávají smysl, co? :DD Někdy bych je chtěla mít všechny roztřízené do nějakých škatulek.

Možná mě tu ani nikdo nepostrádal, ale před chvilkou ke mě vběhla moje ségra a byla celá happy, že píšu článek. Proto to dělám, pro sebe a pro svoje nejbližší. (Samozřejmě, že i pro ty, kteří na můj blog chodí, i když mě neznají.)

Už mi zase mrzne ruka.

Další, co jsem chtěla zmínit je intr. Teď tak ale přemýšlim, že o tom možná udělám samostatný článek a bude to něco jako : "Jak přežít intr?" :D, nebo něco na ten způsob. Jinak intr je taky jeden z důvodů me neaktivity. Neustále na pokoji někoho máme a tak prostě nemám vlastní klid, který tolik potřebuju.

Chtěla jsem vám ještě říct, na co se třeba můžete těšit.
Určitě na nějaké recenze,úvahy, povídky, tagy (už jich mám pár v zásobě) a samozřejmě se neoddalovatelně blíží už třetí narozeniny blogu! Nebo čtvrté? Nevím:D.

Snad jste ve mě nepřestali věřit,

VENEAChystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy