Hrej hráčem

13. dubna 2014 v 12:41 | Venea |  Recenze
  • Název: Hrej hráčem /The Love game/
Autorka: Emma Hart

Nakladatelství: Galatea

Rok vydání: 2013

Překlad: Martin Kolašín

Počet stran: 247

Anotace: Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která má za úkol do měsíce Bradena svést, omotat si ho kolem prstu a pak ho surově odkopnout.
Operace Hrej hráčem může začít.
Podle anotace, by vám tahle kniha mohla přijít jako obyčený a ohraný příběh plný naivní lásky. Možná to je pravda a možná taky ne. Ovšem podle mého názoru je to absolutně úžasná knížka. Má vše, co by správný poutavý příběh měl mít.


Maddie se se svými kamarádkami dohodne na operaci, kde Maddie dostane nafoukaného ale sexy Bradena do postele a pak mu dá košem, stejně jako on všem ostatním holkám. Tuto akci pojmenují Hrej hráčem, Braden si náhodou se svými kamarády vymyslí úplně stejnou akci. Musí dostat Maddie do postele a pak ji odkopnout. Ani jeden se u toho však nesmí zamilovat..

Tahle kniha je děsně zajímavá, možná až moc. Pořád se tam něco děje a autorka své čtenáře rozhodně nenapíná. Vždycky vše vyloží na plnou pusu hned, jak je to možné. Ještě pořád nedokážu říct, jestli mi to vadilo a nebo ne. Co je ale jasné.. tahle kniha mě nutila číst dál a dál a prostě mi nenechala chladnou hlavu.

To, jak tam autorka všechno moc uspěchala, mi vadilo, až na konci. Nechci moc spoilerovat, tak vám jen řeknu, že konec všeho "napětí" autorka vážně hrozně moc uspíšila. Knížka by chtěla protáhnout, bylo by to mnohem mnohem lepší!

Co se týče postav.. nevím, Maddie i Braden byli prostě dokonalí. Byli krásní a úžasní..je to divné, když jsou v knize všichni tak nádherní. Maddie byla taková fajn. Rázná, ale nevěděla, co chce. Měla těžký život.

Braden byl takový typický kluk, co nechybí v žádné knížce pro dospívající holky. Frajírek s "pekáčem plným buchet" a modrýma očima. Neříkám že se mi nelíbil ovšem, byl úžasný. Jeho vzhled byl tak nepřirozeně dokonalý.. vážně se k sobě s Maddie hodili.

Krásně byla znázorněná i láska, která mezi nimi byla. S tím si autorka pohrála moc hezky. Úplně jsem cítila každý jejich polibek, to zní fakt divně,
ale vážně to bylo napsané tak, abych tohle mohla napsat.

Pak tu byly vedlejší postavy, mrzelo mě, že na ně nebyl kladen větší důraz. Všechny byly moc zajímavé. Hlavě ta Megan a Aston, o kterých bude druhý díl. Megan mi byla od začátku sympatická, jen jsem nechápala, proč vymyslela tu operaci Hrej hráčem, když je to Bradenova nejlepší kamarádka.

Celkově na mě příběh působil skvělým dojmem. Velké plus dělá i obálka, která se mi moc líbí. Jenom bych úplně vymazala tu holku i toho kluka. Ona vypadá jako lehká dívka s prominutím a on prostě není hezkej.Knížka je super, oddechovka a jsem ráda, že mi zdobí knihovničku.


Hodnotím čtyřmi body z pěti.


Za poskytnutí recenzní výtisku moc děkuji nakladatelství GALATEA!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy