Pátek, jako každý jiný

14. února 2014 v 19:56 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Normálně by moje zbrklé a stále něčím poháněné ruce článek o běžném dni nejspíše nenapsaly, ale dneska se nejspíše stalo něco trošinku jiného, než každý jiný pátek a vůbec nemluvím, o Valenýnu. Mluvím o tom že jsem jeli na den otevřených dveří, dneska je Harry Potter, Verner skončil kariéru, jsou TVD, a je mezinárnodní den darování knihy. Samé velmi důležité věci. Hm. A taky nemůžu zapomenout na soutěž, které jsem se zůastnila. Je to literární soutěž. Musíte napsat scifi příběh, na konci článku vám na to dám odkaz.

Ráno jsem byla jak nevim co, čekala jsem, že budu úplně happy, když vstávám do nového krásného dne až v půl deváté. Zdání klame, což se znovu osvědčuje. Gratulujeme. Byla jsem mrtvá totálně a dělalo mi i hrozný problém se najíst, což je zvláštní, protože během týdne v sedm hodin si s tim vůbec hlavu nelámu a naložim si třeba i polévku :DKdybych měla mluvit o dnu otevřených dveří..no, nejvíce ze všeho mě potěšil východ slunce nad jakýmsi kopcem. Byl to uritě nejhezčí okamžik z dneška, miluju, když se na něco koukám při cestě v autě a ono se to nehýbe a já to jen pozoruju a přemýšlím nad tím, jaké by to bylo tam ležet a nic nevnímat.

To bylo rozhodně lepší než udivené obličeje středoškoláků a jejich úsměvy jakoby říkaly : "Hihihihi takový prckové, tady nemaj co dělat hhihihihihii."
Hm. Ta škola je jink hezká, asi na ní půjdu, i když si fakt nejsem jistá, jestli jsem studijní typ. Taková usměvavá učitelka se na mě pořád smála a já se trapně smála taky a ona úplně toužila po nějakém mém zvídavém dotazu, stejně jako moji rodiče, kteří do mě pořád hučeli a neustále mi špitali: "No tak Kačí, nestyď se!" Krása, byla jsem celkem ráda, když jsme odešli, ale ta škola je hezká.
Šli jsme se podívat i na internát, po pravdě? Vzhled z venku nic moc, vevnitř je to ale celkem hezký. Ty pokoje jsou hrozně útulné.
Na východ slunce ale vůbec nic nemá.
Na Harryho Pottera se těším, jako vždy celej týden, i když Fénixům řád mám ráda nejmíň. Někdo mi říkal, že budou na nově dávat celou sérii, což mě teda dost překvapilo, protože na nově většinou dávají filmy tak po čtyřech letech, co byly v kině. Uvidíme, každopádně se na to těšim!
Upíří deníky.....hmmmmmmmmm. Až zítra.

Vernerovo ukončení kariéry mě fakt mrzí, i když se na krasobruslení moc nedívám. Pořád ho považuju za nejlepšího krasobruslaře a s jeho vzhledem je to ještě mrzutější.

A jak vnímám olympiádu? Sama se tomu divím, ale kromě curlingu se koukám snad úplně na všechno. Hrozně našemu týmu fandim. To nejsem žádnej sportovec, ale tohle mě fakt bere.

Nejlepší část dne stejně byla doba, kdy jem si udělala čas na moje nejmilovanější latte s nuttelou a dívala se na můj nejoblíbenější film z dětství Lady a Tramp.

Dneska je mimo jiné i mezinárodní den darování knihy, na který mě upozornila Mei. Kdybych o něm věděla dřív, asi bych si to nějak promyslela, ale takhle to asi moc nedopadne:D Zdá se mi to jako super nápad.

To bude z dneška asi všechno, mějte se hezky. Zítra přidám Wishlist ;). A PŘIŠEL MI DOPIS!!

Venea

PS: Sejně jsem zapomněla asi na milion věcí :D

http://www.rostemesknihou.cz/literarni-a-vytvarna-soutez-3001-pribeh-planety-aa1823/

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy