Leden 2014

Friends with the monster inside my head

30. ledna 2014 v 20:12 | Venea |  Co se mi honí hlavou

http://www.youtube.com/watch?v=V8DzY2gNMrQ


(nejde mi to sem hodit v tom HTML).

MILUJU, MILUJU, MILUJU tuhle písničku! Ano, nevím proč. Je to zvláštní, protože většinou mívám k písničkám zvláštní vztah. K téhle kupodivu ne. Jinak, jak jste se dneska měli? Co vízo? Já mám 6 dvojek, doufám, že to na té střední ještě nějak překousnou. Byla jsem s holkama venku, i s pejskama. To by šlo, kdyby se náš dvaceti centimetrovej "vořech" (chudáčeek:D) nesnažil vykřičet si hlasivky na toho nehorázně roztomilého obra. :D. Jinak to bylo super!:-)
Ve škole to šlo, ale přijde mi to, jako hrozně moc nepodstatné téma. Tak to urychlíme. PŮJDU SI ČÍST ALJAŠKU!!

Ten, kdo stojí v koutě

26. ledna 2014 v 19:58 | Venea |  Recenze
Ahoj, jak se máte? U mě to celkem jde. Jsem ráda, že už té školy mám teď zase trošinku méně. Napadlo mě, že bych zase mohla dělat video recenze. Moc mě to baví, ale asi je začnu dávat na nový google pčet, zjistila jsem, že na ty starší videa se dívají i lidé ze školy.. a ty tohle moc neuznávají. Ne, že by mi na jejich názoru nějak záleželo, ale nikdo NIKDO mi nebude kazit můj blogový svět! Tamten, to je realita pře kterou se neubráním, ale tenhle svět si můžu vybudovat sama a nikdo mi ho nemůže jen tak zničit! No nic, když tak se mi ozvěte ohledně těch videí ;) Já pro vás dneska mám recenzi na jednu takovou knihu neknihu ;).


Název: Ten, kdo stojí v koutě

Originál: Teh Perks of Being a Wallflower

Autor: Stephen Chbotsky

Nakladatelství: Brio

Anotace: Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi nečinností a touhou se dostalo nadšeného přijetí, vyvolal polemiku a získal miliony oddaných čtenářů. Příběh o dospívání na střední škole, který Charlie vypráví v dopisech, je otevřenější a důvěrnější než leckterý deník, zároveň vtipný i sžíravý.

Město z kostí

21. ledna 2014 v 18:54 Recenze
Ahoj, tak doufám, že v té škole to se zítřejší písemkou bude všechno. KONEČNĚ! Já jsem si udělala chvilku času a mám pro vás recenzi na Město z kostí. Myslím, že tuhle sérii Nástroje smrti budete znát. Je to moje první přečtená knížka v roce 2014! Tu padesátku asi tenhle rok nedám, ale ségra by to zvládla:D Čte hroozně rychle.:D

On My Wishlist 1

14. ledna 2014 v 19:18 On My Wishlist
Čaute, tohle bude rychlé, stručné a jasné. No, jasné možná tolik ne, protože se nad tím nejdřív budu muset zamyslet..
Alespoň, že jsem se rozhodla zapojit do tohohle super projektu :-) Jinak, jak se máte? Mě "trošku" zlobí škola,..takové ty normální problémy 15tileté puberťačky, co má všechno jen né čas a odhodlanost :-D Paráda.

No nic, všechno se zas doufám spraví.Be free

11. ledna 2014 v 12:22 Co se mi honí hlavou
Ahoj, hrozně mě mrzí, že na vás nemám tolik času.. kdybych alespoň měla čas přemýšlet nad tím, co si pro vás připravím, ale i to je těžké. Poslední dobou se toho na mě valí nějak hodně, škola, střední škola, příjmačky, psaní plus další věci, které chci dělat, ale nemám na ně čas. To psaní například už beru jako povinnost a nevím jestli je to dobře, možná bych si měla dát chvíli oddych od blogu.. JEŽIŠ! Co to plácám? Na vás si čas udělám vždycky! Budu se snažit sebevíc! Jak bych mohla opustit jedinou věc a první věc, kterou jsem ve svém životě začala brát opravdu vážně. Mělo by mi být jedno, co se na mě valí, měla bych žít tím, co je a dnešním dnem.,, ale tohle je těžký, kort pro někoho, kdo to vrozené nemá, kdo není od přírody optimismus sám. Někdy si prostě přijdu hrozně moc neužitečná. Tolik bych toho chtěla udělat.. měla bych se třeba učit, měla bych si číst,.. a když už jsem odhodlaná, že to opravu udělám, tak se vyskytne něco, co mi to celé zkazí. Asi to všichni znáte.
A možná bych na sebe měla být trochu hodnější a tolik se nepřetahovat a možná bych si sebe měla i trochu víc vážit a možná.., možná bych na sebe mohla být pyšná. Nevím sice ještě tak úplně proč, ale proč bych měla celý rok strávit tím, že si říkám, jak moc jsem zbytečná? Měla bych se radovat z každé věci, kterou udělám dobře.

A víte co? Všechno moc řeším, prostě se na to vykašlu. Tím se mi to všechno nejspíš doost usnadní.
Tohle je zase takový ten článek, kdy mám nálady jako na houpačce.. mimochodem, včera byl super den! A dneska dávají Nový měsíc:3 Píše se to taky? :-D
No nic, už půjdu, asi budeme mít oběd.. :-)
Tak se mějte krásně, a užívejte si "zimních" radovánek.


PS: Zase jsem začala psát VS.


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy