Poslední článek v roce 2013

31. prosince 2013 v 22:26 | VeneaMoji milí a drazí,

Za chvíli je půlnoc, chtěla jsem sem dát tenhle článek až o půlnoci.. ale nevadí. Ať se vám líbí!Je to tu zase, pro někoho den velké "party hard" pro někoho příjemné posezení doma u stolních her a pro někoho úterek jako každý jiný jen s tím rozdílem, že člověk hodnotí důležité okamžiky celém roce. A to stejné bych ráda udělala i já. No ráda.. pro mě je čas takové citlivé téma, čas mě děsí a jsem z něj každou chvíli nervóznější a ubrečenější. Přeci jen už nejsem malé dítě, co potřebuje číst po večerech pohádky o medvídcích a po tisícáté slyšet, jak skončí karkulka. V mém případě už nejsem tak malá na to, aby mi taťka zpíval staré písničky a já se je učila na paměť.


V tomto roce jsem se setkala s opravdovými problémy, které jsem dosud nezažila a vlastně jsem ani nikdy nevěřila, že se s nimi kdy budu potýkat. Všechno je pro děti jednoduší. Jejich pohled na svět, jejich smysl pro (ne)řešení problému a jejich schopnost vidět vše, jako přes růžové sklíčko. Stalo se toho hodně, ať už ty vážnější věci tak i ty méně vážné.
To, co jsem vám ale chtěla tímhle krátkým článkem říct, je to, že vás mám ráda. Opravdově ráda. Jste to nejdůležitější na mém blogu, jste jeho část, kterou bych strašně moc postrádala. I když vás třeba ani není mnoho tak si vás vážím! Moc si vážím každého vašeho milého slova a povzbudivého smajlíka.


Setkali jsme se s potíži, s láskou, nenávistí, přátelstvím, ale právě teď bychom měli všechny trable se vším všudy zahodit daleko za hlavu abychom do toho nového roku vyšli správnou nohou bez zbytečných strastí a tak.
No, já bych vám chtěla popřát ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, protože vy jste mi ho dopřály, i když jsem někdy zakopávala o klacky, vždycky jsem si ale otevřela nějakou super knížku a bylo to pryč.

Mějte se nádherně! Mám vás moc moc ráda pusinky.

HURÁ DO ROKU 2014!:-) Musí být lepší než byl tenhle:-) Hlavně buďtě všichni zdráví a šťastní.

PS: Jdětě si pořádně "zaprskat".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy