Malý velký vánoční zázrak

9. prosince 2013 v 19:46 | Venea |  Fotím
Víte co miluji na Vánocích? To splynutí okolního světa s lidmi na něm. Lidé sami o sobě, jsou vlastně malinkatá světélka, ale i malá světélka potřebují občas nějaké velikánské světlo, které jim dodá sílu a připomene jim, že všechna světélka jsou důležitá. Někteří lidé, si toho velkého světla totiž nevšimnou, dokud jim ho vánoční ozdoby neprobudí v někdy daleké paměti. Na Vánocích také miluji to, že se lidé snaží být šťastnými, a občas se jim to dokonce povede, na Vánocích miluji víru a zápal pro věc. Zároveň i klid a teplo domova, euforii z toho krásného sněžení a nadšené hlasy dětí doprovázené spokojenými tváři jejich rodičů. O Vánocích totiž i absolutní realista a bručoun roztaje pod teplem rodiny a vánočních světélek. Ale ze všeho nejvíc jsem si zamilovala objetí těch nejlepších přátel, co si můžu přát.


Celý minulý týden byl jako na houpačce, v pondělí jsme se těšily do Drážďan, ale ovšem že jsme kvůli větru nemohly jet, potom to šlo úplně neutrálně. Bylo mi skoro jasné, že kvůli hustému sněženi a větru se v pátek do Jablonce za kamarádkami nedostaneme. Ve čtvrtek, když už jsem měla nakoupené dárky a skoro jistě jsem věděla, že tam nepojedeme, jsem se radši utěšovala balením těch dárků. Moc jsem se těšila až si je rozbalí, moc sem se těšila až půjdeme nakupovat, na naše objetí, pohledy, výbuchy smíchu kvůli jedné Štěpy básničce,.. prostě na všechno. A tak jsem v tom zmatku a stresu a velikánské víry, sedla na zem a pomodlila se, snad podruhé v životě. Jelikož jsou ty Vánoce, tak jsem hrozně moc doufala, že tam druhý den pojedeme.
Ve čtvrtek to moc nadějně nevypadalo, ale na vánici to taky nevypadalo. Tak jsme ten pátek nějak přežily a doma nám taťka řekl...že se tam opravdu JEDE!!!!! Moc nadšený nebyl, ale dovolil to, i když si něco fvrlal a mumlal, tak to bylo super, že nám to dovolil a odvezl nás tam. Mamka jela také.
I přes to, že mi Sára ještě v pátek říkala, že tam mají jen "lehký poprašek" sněhu.. no prostě jsem si řekla: Jasně dobrý, to budou tak dva cenťáky..
Před námi se objevila cedule JABLONEC NAD NISOU, no a pak už to bylo něco. Z lehkého poprašku se stala totální závěj, a já pochopila, že "poprašek" u nich za námi asi tak půl metru sněhu. Nakonec jsme to všichni i přes neustálé připomínky ukecané navigace v klidu zvládli.
U Sári byla Míša Bažantová, jedna moje kamarádka z FB, viděla jsem ji poprvé. Byla fajn.
Sári maminka byla oproti jejímu nevlastnímu otci hrozně moc hodná. Upekla nám chaloupky a my si je sami slepovaly a zdobily. Bylo to hrozně moc kouzelné a boží. Ještě k tomu se Sárou:3 s holčinou, která mi hrozně chyběla.. Šli jsme i na Petřín, klouzaly jsme se po igelitkách, to byla jízda panečku!
Ještě jsme si zahrály Activity a po chvíli šli spát, usínala jsem s naprostým blahem po celém těle. Byla jsem šťastná, hrozně jsem se těšila na zítra.
ÁÁÁÁ dorazila ŠTĚPÁÁÁ! Má spřízněná Městem z kostí a Divergencí posedlá, vysoká jako já KAMARÁDKA! :D
Už jsme šli, vyrazily jsme z Tyršových sadů a už bez Míši jeli tramvají na nějakou ulici k Fóru, autobus do Nisy nám jel asi za čtvrt hodiny a Štěpa byla jasně přesvědčená o tom, že do 5D kina to určitě stihneme!
Nestihly jsme to, jen jsme se podívaly kolik to stojí a už nám to ujelo. Další jen za 38 minut a ot už jsme byli přesvědčené všechny, že to stihneme. Šly jsme na Panic house. .. BRRRRRR.. šahaly tam na nás a stříkala na nás voda!! A všechno se nás úplně dotýkalo! Řvala jsem jak pominutá, asi jsem té Štěpě rozdrtila ruku.
Krásný neuvěřitelný bláznívý zážitek s nejlepšíma lidmi na celém světě!
No, tak teď už jsme frčely. V Nise jsem zažila nejlepší sobotu v celé historii všech sobot. V KFC jsme náhodou potkaly jednoho kluka z tábora.. nynyny :D Jestli si tohle Štěpa přečte, určitě se tomu zase bude divit:D
JÍDLO Z KFC JE TOTÁLNĚ DOBRÝ! Však víte, my vesnický burani si o takovém komfortu můžeme nechat zdát!
Nakoupila jsem některé dárky na Vánoce. Hlavně nenápadně.
Nakonec jsme se sešly a šly do super kavárny, tam sem si dala latéčko, moc dobrý. Se Štěpou jsme si zaspamovaly INSTAGRAM.
Byl to super dokonalý dne, ale ještě nekončil. Na počest rozloučení s Nisou, jsme se šly fotit na záchody. Všichni tam na nás divně koukali a zaraženě čekaly, až samospoušť doběhne do konce.
Tramvaj a autobus nás nakonec dopravily do JBC. Za poslechu Johna Lennona, jsme se dostaly domů. Ovšem s nadšeným hopsáním šťastného srdéčka se ještě fotily ve sněhu a chytaly vločky, požíraly sníh,.. :-D
U Sáry doma nás čekalo další překvapení, a to úplná hostina! Chlebíčky, jednohubky, dort, .. a různé dobroty. Oslavily jsme spolu ty nejlepší Vánoce. Daly si suprový dárky a moc dobře věděly, že nejlepší dárek byl DNEŠEK.
Zbytek večera jsme strávily hraním trochu zmateného Twistru a drbáním o klucích a tak.
Další den jsme jely domů.. vůbec se mi o tom nechce psát, ale každý příběh má svůj konce. Ale o tomhle vážně psát nechci, nejde popsat, jako moc je mám ráda a jak moc mi chybí.

Budu končit, ale ještě před tím.. mám pro vás fotky:-)

BYL TO DOOPRAVDY VÁNOČNÍ ZÁZRAK!


Míša tvrdě ..pózuje nebo pracuje?

Skromná jsem no :D

A konečná.

Všechna díla.

Výborné latéčko:3

Zabije mě :D

Nejlepší na světě.
Z léva, SÁRA, ÁĎA, LÉŇA, ŠTĚPA, JÁ

Ještě, že jsem je jen fotila:D

:')

No to bylo asi tak všechno, holky opravdu mi chybíte.

Mějte se všichni moc krásně:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | E-mail | Web | 9. prosince 2013 v 20:03 | Reagovat

Super, super, super!
Já jak jsem tam pod tou štěpou a punčochy někam pod prsa :DD a fotka na WC musí být :DD :) Teď mi došlo, že nemám samostatnou fotku se Štěpou, ale aspoň něco.

2 Venea Venea | Web | 9. prosince 2013 v 20:05 | Reagovat

[1]: Děkuju:-) Těch punčoch jsem si taky všimla :-D Promiň:D

3 Alcine Alcine | 9. prosince 2013 v 20:10 | Reagovat

Já nevím co na to říct protože mi všichni hrozně chybí... Kačí ÚŽASNEJ ČLÁNEK :-*

4 Venea Venea | Web | 9. prosince 2013 v 20:14 | Reagovat

Děkuju moc! Víš co je divný? :D Že tě to podepisuje s mojí fotkou :D
Taky mi hrozně chybí..:-*

5 .Putta .Putta | Web | 11. prosince 2013 v 21:55 | Reagovat

Wow... skvělej článek.. :)

6 Štěpa Štěpa | 12. prosince 2013 v 17:04 | Reagovat

Skvělej článek!!!! :D Taky mi všichni moc chybíte....;'(. Štěpa tě asi nezabije hned, ale počká na tábor :DD. A jo docela se divim, když čtu o potkání jednoho kluka a zatim je nynyny? :DD No nic to radši řešit nebudu :D..
Zkrátka byl to nezapomenutelný, super, nejlepší EVER a mnoho dalšího... víkend :).
PS.: Jestli to podle tebe byla totální závěj, nechtěj vidět totalní závěj podle jablonečáka :DD

7 Venea Venea | Web | 12. prosince 2013 v 18:39 | Reagovat

[5]: Děkuju :-)

[6]: Jéje:D Stejně na to zabití zapomeneš, ale to je jedno :D
NEJLEPŠÍ!!:-)
A byla to závěj, podle doksáka, je závěj i 5 cm -.- :D A názor na toho kluka jsem možná trochu pozměnila :D

8 Sára :3 Sára :3 | E-mail | 12. prosince 2013 v 18:57 | Reagovat

Myslím, že je to ten nejkrásnější článek, co si kdy napsala (možná protože si mě tam zmínila :D)Hele když ste mi volaly jestli v Jablonci je hodně sněhu, ještě nebylo ..10 cm není hodně sněhu, ale když ste přijely trošililinku sněžilo, no ale řekni , nestálo to za to?! Byl to ten nejúžasnější víkend, a s klukem...nynyny...máš pravdu je k sežrání :D Byl to ten nejkrásnější dírek k Vánocům a moc a moc za něj děkuju <3 PS: Best weekend forever (doufám, že jsem to dobře napsala), jo a vím...moje mamka je zlato :-)taky jí mám ráda :D

9 Sára :3 Sára :3 | E-mail | 12. prosince 2013 v 18:59 | Reagovat

Pardon *dárek :D ne dírek :-) to mi připomnělo tvou fotku s dírkou :D (v legínách)

10 dyamond-girl dyamond-girl | Web | 21. prosince 2013 v 14:14 | Reagovat

Ahoj, nechceš spřátelit ? :) Ozvi se mi;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy