Soutěž o nejlepší povídku

13. září 2013 v 16:44 | Venea, srdce blogu
Bylo to těžké, 1800 znaků s mezerami je totiž hrozně moc málo, ale nakonec jsem to nějak ušmoulila :-D Doufám že se to bude líbit ;) Pěkný víkened, prej bude hezky ;D Venea.

KNIHA: Harry Potter
AUTORKA: J.K. Rowling
POČET ZNAKŮ: 1 179 (včetně mezer)

Pouliční lampy poblikávaly příjemně oranžovým světlem, ve kterém se pomalu snášely na zem veliké vločky. Pousmála jsem se na lampu a asi po sté jsem si připomněla, že usmívat se na lampy není normální. Že bych se měla naučit chovat.
Jsem až moc veliký snílek na to abych, uvěřila tomu,co se přede mnou za okamžik odehrálo.

Zní to kýčovitě, zní to přeslazeně a tuším, že jste to určitě někteří očekávali, ale jak jsem tak hypnotizovaně hleděla na světlo lampy a vločky se mi rozpouštěly na vyhřátých tvářích, prostě jen tak z ničehonic,se přede mnou vynořila postava. Normální člověk by vykřiknul tak hlasitě a sípavě, že by to vzbudilo úplně každého sladce spícího tvora a k tomu by si ještě ten dotyčný rozbil hlavu o chodník, ze kterého by dozajista spadl. Jelikož já jsem ale nenormální tak se mi jen mírně rozšířily zorničky. Usmála jsem se a svým poněkud tichým hlasem jsem pronesla "ahoj." Vůbec jsem se toho člověka nebála, i když mu z oči koukala zloba, tak nějak jsem tušila že je to ten typ co se na konci příběhu stane hodným.
Usmála jsem se. Byl oblečen v tmavě modrém obleku, vlasy měl silně nagelované a stažené dozadu. Ty vlasy byly bíle a já se usmála ještě víc. Ostré rysi se mu táhli po celém obličeji. Byl moc krásný a já už věděla, kdo to byl. Jelikož jsem velká čtenářka Harryho Pottera, nedělalo mi velký problém tomuto okamžiku uvěřit. Draco. Z kapsy mu čouhala dlouhá černá věc. Hůlka.

Sice jsem tohle nesla celkem dobře ale kdyby do mě někdo trochu cvrnkl, nejspíš bych se rozpadla na tisíc kousků jako velmi křehký porcelán.
"Nechtěl jsem.." Upřeně mi hleděl do očí.
"Co.." Nenechal mě pokračovat. Jen mě obejmul nejdříve pomalu a pak silně a upřímně. Stáli jsme tam pod lampou dlouho, a jen mě objímal. Do té doby, než zmizel, stejně jako se objevil. Z vloček a jiného světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | E-mail | Web | 15. září 2013 v 17:26 | Reagovat

Pěkný, taky se do toho chci zapojit, ale jako Draco - blééé :p
(sory) :D

2 Venea Venea | Web | 15. září 2013 v 18:18 | Reagovat

:P [1]:

3 Morell Morell | Web | 5. prosince 2013 v 7:44 | Reagovat

Ta soutěž fakt byla těžká, já to nakoknec vzdala. Teď pořádám valstní. Nechceš se zkusit zapojit?
Ceny nejsou nic extra hodnotného, ale mohly by ti stát za to...
http://bila-hvezda.blog.cz/1311/soutez-o-obrazky-kreativita-nutna

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy