Nedělní svíčka

15. září 2013 v 17:15 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Ahojky, myslím že v tuto chvíli máme všichni tak nějak špatnou náladu, kort my vzorní žáci, co se od každého nedělního rána až do večera pilně učí na tři písemky co budou zítra psát. Je nás při nejmenším dost, a tak milý blogeři jsem se rozhodla zvednout vám náladu s pomocí pár tipů, které při nedělních večerech dodržuji. Jestli žádný z tipů nevyzkoušíte, tak vám chci jen říct že všechno zlé je pro něco dobré a stres je úplně zbytečný:-) Každopádně hlavu nahoru a trochu pozitiva do toho života!1. Zapálit si svíčku- i když se to možná nezdá, je to super na uklidnění.

2. Napište článek :-D

3. Nemyslete na večer, znám to moc dobře že to přivádí negativní myšlení.

4. Pozvěte si k sobě kamarády a zdržte je u sebe co nejdíl, když to půjde tak nejlépe s přespáním! To vás tak uklidní že tomu snad neuvěříte.

5. Zahrajte si nějakou hru, a tím nemyslím na počítači, ale pěkně si sedněte ke stolu a přivolejte rodinu a zahrajte si třeba Activity. Trávení času s rodinou je perfektní způsob na zlepšení nálady.

6. Čtěte zábavnou knížku, nejlépe trochu dětskou, protože děti většinou bývají veselé atd. :-D A čtení..prostě jedním slovem relax.

7. Uvařte si kávu a jen tak polehávejte. Ale nezapomeňte že byste měli být v něčí společnosti. :-) Já s kávou už dnes bohužel nepočítám, už jsem jednu měla :/ :-D
8. Ukliďte si pokoj. Opravdu vám to dá dobrý pocit :-)
9. Veselé písničky. Nemyslím tím dechovky ale třeba.. já nevim hlavně né nic dramatickýho.

10. Mějte krásné myšlenky. To je to hlavné a vůbec nejduležitější. Bez toho byste se neobešli:-) Nebudu vám tady říkat na co máte myslet:-D To má každý jinak, ale hlavně se snažte být šťastní. Na zítřku tolik nezáleží, bude to den jako každý jiný ;) Já mám třeba dobrou myšlenku, která se neustále bije s myšlenkou na ty tři písemky, že s mamkou zítra půjdeme koupit kosmetiku :-)
Já si pouštím Horákovi, Pája mě nakazila:-) A děuju jí! Mám po nich vždycky lepší náladu, ale na to učení bych se už mohla jít alespoň podívat ;D .
Doufám že to zvládnu.. bojim se, a to nepotlačim. Jsem ve stresu a to taky nepotlačim, ale když se s tim vyrovnám, zmizí to. Je to součást života, jak by řekl tatínek. A mamka by mě objala :-)

Tak se mějte krásně!! Pěkný zbytek večera myšpulíni ;-*

PS: Poslala jsem email Knižnímu klubu, takže s ním možná budu spolupracovat!! :O) Další důvod k radosti :-)
PPS: Je důležité těšit se na pátek ale ostatní dny se také dožadují trochu té lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | E-mail | Web | 15. září 2013 v 17:27 | Reagovat

super článek

2 Venea Venea | Web | 15. září 2013 v 18:17 | Reagovat

díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy