Září 2013

Novinky

24. září 2013 v 21:12 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Ahojte, mám toho opravdu v poslední době hodně, a tak se na blogu moc neobjevuju, ale chtěla bych to napravit. Opravdu chtěla. Obeznámím vás s novinkami, s kterými jste zcela určitě ještě nebyli obeznámeni ;D

ABOUT ME

16. září 2013 v 19:29 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Ahojda, sice se známe přes rok, ale to nic nemění na tom že jsem tu moc článků o sobě nenapsala, napíšu to v bodech. Jo a zase mám takovou tu náladu že mám chuť tvořit, tak vytvořim tohle a s tim se musim smířit :-D

1. Jmenuju se Kateřina
2. Příjmení mám podle Vlachů :-D
3. Miluju pomalý písničky
4. Miluju Beatles
5. TVD
6. PLL
7. Dřív i Ondru Schmida (asi umřu jestli si to přečte)
8. Nesnášim svěřování (prej aha :-D)
9. Jsem hodně uzavřená
10. Moc si s lidma nerozumim
11. Mám přesně 10 těch vůbec nejsuprovějších kamarádů
12. Řekněte si a napíšu vám jejich jména :-D
13. Nejlepší kamarádků mám asi od jakživa Mei
14. Na blogu mi svěřování nevadí¨
15. Jsem děsně blonďatá
16. Půlka lidí na celym světě si myslí že jsem hroznej debil:-D
17. Jsem i nejsem
18. Někdy zas mluvim až moc filozoficky
19. Nevim co chci ale jdu si za tím
20. Zamilovaná jsem byla jen jednou.
21. Miluju SpT
22. V Seči je nejlepší Pizza vůbec
23. Půlka těch nejlepších lidí je z tábora
24. Mám skvělý rodiče a Rodiče :-D :-D
25. Miluju knížky.
26. Miluju psaní a blogování
27. Fyzicky jsem průměr ale psychicky se cejtím hrozně odlišná
28. Neustále mám hlavu plnou úplně zbytečných myšlenek
29. V jedenácti mě nevzali do Bradavic
30. Koukám na Disney Channel
31. I hate school so mutch
32. Můj nejoblíbenější předmět je Angličtina¨
33. Mám ráda ironii
34: Většinou mě nikdo neposlouchá.
36. Nesnášim ČESKEJ RAP A MAČETA JE BOŽÍ ALE NESNÁŠIM HO!! :-D
37. Jsem složitá
38. Nedůvěřivá
39. Prej hodná
40. Totálně popaštěně složitáá
Myslim, že to bude stačit, omlouvám se za chyby :-)


PS: Ftoka mě a toho nejmilovanějšího tvora :-) JO a ještě Žeryček tam chybí :-)

Mějte se fajn :-) Venea:-*

Nedělní svíčka

15. září 2013 v 17:15 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Ahojky, myslím že v tuto chvíli máme všichni tak nějak špatnou náladu, kort my vzorní žáci, co se od každého nedělního rána až do večera pilně učí na tři písemky co budou zítra psát. Je nás při nejmenším dost, a tak milý blogeři jsem se rozhodla zvednout vám náladu s pomocí pár tipů, které při nedělních večerech dodržuji. Jestli žádný z tipů nevyzkoušíte, tak vám chci jen říct že všechno zlé je pro něco dobré a stres je úplně zbytečný:-) Každopádně hlavu nahoru a trochu pozitiva do toho života!1. Zapálit si svíčku- i když se to možná nezdá, je to super na uklidnění.

2. Napište článek :-D

3. Nemyslete na večer, znám to moc dobře že to přivádí negativní myšlení.

4. Pozvěte si k sobě kamarády a zdržte je u sebe co nejdíl, když to půjde tak nejlépe s přespáním! To vás tak uklidní že tomu snad neuvěříte.

5. Zahrajte si nějakou hru, a tím nemyslím na počítači, ale pěkně si sedněte ke stolu a přivolejte rodinu a zahrajte si třeba Activity. Trávení času s rodinou je perfektní způsob na zlepšení nálady.

6. Čtěte zábavnou knížku, nejlépe trochu dětskou, protože děti většinou bývají veselé atd. :-D A čtení..prostě jedním slovem relax.

7. Uvařte si kávu a jen tak polehávejte. Ale nezapomeňte že byste měli být v něčí společnosti. :-) Já s kávou už dnes bohužel nepočítám, už jsem jednu měla :/ :-D
8. Ukliďte si pokoj. Opravdu vám to dá dobrý pocit :-)
9. Veselé písničky. Nemyslím tím dechovky ale třeba.. já nevim hlavně né nic dramatickýho.

10. Mějte krásné myšlenky. To je to hlavné a vůbec nejduležitější. Bez toho byste se neobešli:-) Nebudu vám tady říkat na co máte myslet:-D To má každý jinak, ale hlavně se snažte být šťastní. Na zítřku tolik nezáleží, bude to den jako každý jiný ;) Já mám třeba dobrou myšlenku, která se neustále bije s myšlenkou na ty tři písemky, že s mamkou zítra půjdeme koupit kosmetiku :-)
Já si pouštím Horákovi, Pája mě nakazila:-) A děuju jí! Mám po nich vždycky lepší náladu, ale na to učení bych se už mohla jít alespoň podívat ;D .
Doufám že to zvládnu.. bojim se, a to nepotlačim. Jsem ve stresu a to taky nepotlačim, ale když se s tim vyrovnám, zmizí to. Je to součást života, jak by řekl tatínek. A mamka by mě objala :-)

Tak se mějte krásně!! Pěkný zbytek večera myšpulíni ;-*

PS: Poslala jsem email Knižnímu klubu, takže s ním možná budu spolupracovat!! :O) Další důvod k radosti :-)
PPS: Je důležité těšit se na pátek ale ostatní dny se také dožadují trochu té lásky.

Soutěž o nejlepší povídku

13. září 2013 v 16:44 | Venea, srdce blogu
Bylo to těžké, 1800 znaků s mezerami je totiž hrozně moc málo, ale nakonec jsem to nějak ušmoulila :-D Doufám že se to bude líbit ;) Pěkný víkened, prej bude hezky ;D Venea.

KNIHA: Harry Potter
AUTORKA: J.K. Rowling
POČET ZNAKŮ: 1 179 (včetně mezer)

Pouliční lampy poblikávaly příjemně oranžovým světlem, ve kterém se pomalu snášely na zem veliké vločky. Pousmála jsem se na lampu a asi po sté jsem si připomněla, že usmívat se na lampy není normální. Že bych se měla naučit chovat.
Jsem až moc veliký snílek na to abych, uvěřila tomu,co se přede mnou za okamžik odehrálo.

Zní to kýčovitě, zní to přeslazeně a tuším, že jste to určitě někteří očekávali, ale jak jsem tak hypnotizovaně hleděla na světlo lampy a vločky se mi rozpouštěly na vyhřátých tvářích, prostě jen tak z ničehonic,se přede mnou vynořila postava. Normální člověk by vykřiknul tak hlasitě a sípavě, že by to vzbudilo úplně každého sladce spícího tvora a k tomu by si ještě ten dotyčný rozbil hlavu o chodník, ze kterého by dozajista spadl. Jelikož já jsem ale nenormální tak se mi jen mírně rozšířily zorničky. Usmála jsem se a svým poněkud tichým hlasem jsem pronesla "ahoj." Vůbec jsem se toho člověka nebála, i když mu z oči koukala zloba, tak nějak jsem tušila že je to ten typ co se na konci příběhu stane hodným.
Usmála jsem se. Byl oblečen v tmavě modrém obleku, vlasy měl silně nagelované a stažené dozadu. Ty vlasy byly bíle a já se usmála ještě víc. Ostré rysi se mu táhli po celém obličeji. Byl moc krásný a já už věděla, kdo to byl. Jelikož jsem velká čtenářka Harryho Pottera, nedělalo mi velký problém tomuto okamžiku uvěřit. Draco. Z kapsy mu čouhala dlouhá černá věc. Hůlka.

Sice jsem tohle nesla celkem dobře ale kdyby do mě někdo trochu cvrnkl, nejspíš bych se rozpadla na tisíc kousků jako velmi křehký porcelán.
"Nechtěl jsem.." Upřeně mi hleděl do očí.
"Co.." Nenechal mě pokračovat. Jen mě obejmul nejdříve pomalu a pak silně a upřímně. Stáli jsme tam pod lampou dlouho, a jen mě objímal. Do té doby, než zmizel, stejně jako se objevil. Z vloček a jiného světa.

Percy Jackson- Zloděj blesku

10. září 2013 v 21:20 | Venea |  Recenze
Ahojda, myslím že nějaký velký extra článek o tom jak jsem prožila léto je celkem zbytečný, mám něco rozepsaného, možná se to jednoho dne objeví i před vašemi zraky. Shrnutí prázdnin, BEST PRÁZDINY EVER ! :-D :-) Opravdu jsem si je moc a moc užila :-) Hrozně to uteklo, a já jsem v devítce O.o a jen si řeknu..sakra, holka měla by ses snažit a trochu se i změnit. No je pravda že školní rok je dlouhý a já bych v něm chtěla podniknout pár změn, určitě se budu více věnovat psaní (jo jasný), potom si chci trochu rozšířit knihovničku a čtení se věnovat co nejvíc, chci se psychicky změnit. Potřebuju být více otevřená, na ten intr. Taková vedlejší věc je, že budu více psát dopisy :-). Samozřejmě se v neposlední době budu více věnovat svým kamarádům, rodině a mazlíčkům :-) Možná něco udělám i se svým šatníkem, to ale považuju za hodně vedlejší. Jo a budu se UČIT ! Opravdu bych měla.. no to by asi bylo vše, vítám vás v novém školním roce brouci ;-).
PS: Omlouvám se že jsem moc nepřidávala články ale nebyl čas nebo nálada, v tomhle školním roce bych to ale chtěla napravit :-)


PSYCHO PSYCHO

10. září 2013 v 16:30 Co se mi honí hlavou
Někdy mám prostě chuť, napsat článek o mě, nebo spíš, ode mě. Něco co opravdu prožívám a něco..co se mě týká a souzní se mnou. Ale jelikož, já na takovéhle články vůbec nejsem, budu psát co se mi honí v hlavě. Stručně a upřímně. Já totiž nejsem ten typ, co někomu něco říká a rád se vyzpovídá a vypláče. Já mám všechno v sobě a snažím se to udusit, né podporovat.
Když se zaměřím na ostatní, vždycky si o proti nim příjdu jiná. Né lepší. Né horší. Ale jiná. Ano každý je jiný, ale základ máme všichni stejnej. Mozek máme všichni stejnej, srdce taky oči jak by smet. Ale pak je tu ta přitroublá jedinečná duše. Která možná ani neexistuje a to je na ní krásný. Ale vemte si, co bysme bez ní byli? Roboti. Myslící naprogramovaná stvoření prakticky bez ničeho. Právě "duše" ná dělá tím kým sme. A proto je každý jiný. A pak jsou tu ti co si myslí že jsou jiní a nikdy se nedozvědí, jestli to tak opravdu je nebo, jestli jsou jen trolové. Asi každý se někdy cítí být jiným.

Všechno je to o citech a pocitech. Mezi tím je rozdíl. Nemůžete mít pocit lásky a nemůžete mít cit zamilování. No to je vedlejší. Lidi si city a pocity osvojují a podle toho, který jim sedne, se pak chovají dál. Není to tak že, když se člověk zamiluje, je automaticky přesměrovaný na cit "láska" a s tím žije do smrti. Ne. Je to různé, city se mění.

Já o svých zkušenostech z lásky, moc psát nechci, protože to většinou bylo zklamání. Není to žádná sranda, když jste dva roky beznadějně zamilovaní a pak bum. Pomine to. A co pak? Těžko se zvyká na to že už tu opravdovou lásku necítíte.

Radši bych psala o přátelství a o štěstí, neboť je to optimistické a mě se doufám večer bude dobře spát. Nevim proč ale každý večer se mi vždycky chce brečet. Já nejsem moc optimistický člověk, nerada jsem ve společnosti a nesnáším, opravdu nesnášim kamarády co se s ostatníma baví kvůli tomů jakou bejsku si dnes koupili v sekáči. Ale to jsem odbočila.

Prostě chci aby by mi někdy někdo řekl: And now it is true, everythink what I do, I do it for you. I díe for youuuu lálálá..

"EVERYTHINK YOU CAN IMAGINE, IS REAL"

-Pablo Picaso


Mrznou mi ruce a příjdu si jak na výslechu.
O těch kamarádech asi moc mluvit nebudem, ale i když mě občas hrozně štvou a žárlim na ostatní s, kterýma se bavěj, tak je mám stejně hrozně ráda a nikdy bych je nevyměnila.
Právě domů přijel taťka a Lenka se ho bojí, páč dostala kuly.

Moc bych si přála být jednou šťastná, jako já teoreticky tak nějak jsem. Ale ještě by to chtělo pořád krásný myšlenky jednorožce a možná i hodinky s vodotryskem. A proč bych neměla býr šťastná? Každý by měl být! Zkuste si představit všechny důvody, proč byste nemohli být šťastnými. A teď si vybavte důvody proč jste šťastnými. Můžou to být i maličkosti, ale jedno vám řeknu. Těch šptaných důvodů, bude vždycky méně, než těch dobrých ;) A to značí že, když vám někdo poví "bude to dobrý" má pravdu, a by ho neodbýjejte ale poděkujte mu, že vám pomohl zpátka na nohy :-)

No mojí touhy o procítěnym článku to sice nenaplnilo, ale co už..

Ještě dneska, doufám dodělám recenzi :-))))

Mějte se famfárově :-*


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy