Katastrofy osudu 1.část

28. července 2013 v 11:14 | Venea |  Katastrofy osudu /disasters of fate/
Hi, jelikož dneska v tom vedru nemám vůbec na žádný článek náladu, rozhodla jsem se vás poctít novou kapitolou a rovnou skočit do bazénu:3. Myslím že i vy moji milý čtenáři to oceníte víc než nějaké moje bláboly, z kterých se vám akorát přehřívá mozek, prostě si jen odpočiňte, nemusí to být u mého blogu, ani u počítače. Jen si prostě zalezte někam do kouta, pěkně s vychlazeným kafem a třeba si čtěte. Pro ty bronzovější bytosti naší populace, doporučuji se nejdřív namazat a až potom se běžte slunit!:D Slunění není můj případ ale to je jedno:-D A už zas plácám a chovám se jak mamka, musím to utnout, jinak se to nezastaví!:-DD Tak jo, užijte si kapitolu a mějte se krásně!:-)*
PS: Mám si v České lípě koupit: Rudou, Měděný jezdec, Město kostí nebo Nádherné bytosti? :D Jsem z toho celá vedle:D Jo a ještě chci Hvězdy, takže opravdu nevim:/:-D
PPS: Další video do sbírky projektů:-D Tentokrát Blind book challange:-)http://www.youtube.com/watch?v=Xtm_iCfQDeQ&feature=youtu.be
Snažím se potlačit slané slzy, které se derou na povrch mé hrubé a poničené pokožky. Na lících cítím ostrou bolest. Zaúpím bolestí, když si zbytek vodky, kterou jsem tu našla naleju do rány. Naučila mě to matka, když jsem byla menší pořád se mi něco stávalo. Buď jsem si rozbila koleno, nebo mě poškráblo morče. Vždycky se něco našlo. Vybavuji si matčinu tvář když brala do ruky starý alkohol a opatrně mi ho lila na ránu. Ten výraz v tváři bylo štěstí. Nikdy jsem nechápala proč je šťastná z toho že mě něco bolí ale teď. Teď u ž to vím. Já jsem byla to štěstí o, které se mohla postarat, já byla její alkohol, její dezinfekce, která zahojila všechny rány.

Přivřu oči. Tvář už mě tolik nepálí. Nesmím tu zůstat dlouho, i když jsem v tomhle sklepě v relativním bezpečí. Nesmím tu přečkat noc. Vím co se tu děje.Nesmím tu zůstat! Nesmím.

Může být tak okolo páté hodiny odpoledne. Usmyslím si že mám ještě čas, tak se svalím do kouta. Chce se mi spát ale vím že, kdybych teď usnula, do večera bych se neprobudila a nechci myslet na to co by se stalo potom. Nejspíš by sem přišli Novorození a sápali se po mě dokud by mě nerozcupovali na kousky. Novorození jsou stvůry. Normálně se jim tak neříká ale já si tenhle název vymyslela úmyslně. Jsou to totiž lidé, na které okolní prostředí a přírodní katastrofy spojené s výbuchy továren a poškození atmosféry, nezapůsobilo moc dobře.Těmhle chemickým reakcím moc nerozumím, takže vlastně úplně nevím proč se z normálních lidí staly stvůry. Tohle byly jen mé domněnky. Nejdřív tu byl jeden Novorozený, pak dva a tři,.. a teď se zbytek lidí na planetě musí hodně dobře skrýt aby je nenašli. Včetně mě. Tuším že jejich psychika a lidské vnímání je jim tak oddálené, že je v případu nejvyšší nouze, budu muset okamžitě zabít. Ta myšlenka se mi nelíbí, ale nic jiného dělat nejde.


To že nemám jídlo ani pití mě "trochu" znervózňuje. Ale jsem na to zvyklá. Moje dřív normální ženská postava se za poslední tři roky dost změnila. Od té doby co se ty katastrofy dějí jsem na útěku. Před pár týdny jsem byla na útěku se svou rodinou ale neviděla jsem je od té doby co na nás zaútočila banda Novorozených. Do očí se mi nahrnou slzy, tak jako každý den od té doby co jsem sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | 28. července 2013 v 11:42 | Reagovat

Tak jsem si řekla, že si přečtu odstavec a dočtu to později, ale tenhle typ a styl povídky je ten, který musíš dočíst hned! :) :P Je to superskvělý!

A nechci být rejpavá, ale trochu mi to s tím skrýváním a pár lidmi na planetě - normálníma připomíná Hostitele. A ještě otázečka: Nebylo v prologu napsaný, že je na planetě ta holka úplně sama ?

2 Venea Venea | Web | 28. července 2013 v 11:51 | Reagovat

[1]: ne nebylo:P:D asi:D děkuju:)

3 Štěpa:D Štěpa:D | 4. srpna 2013 v 13:54 | Reagovat

Napíšu to jednodušše→Úžasný!:))
Chce to pokračování!

4 Venea Venea | Web | 5. srpna 2013 v 23:44 | Reagovat

[3]: Díky moc;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy