Červenec 2013

Katastrofy osudu 1.část

28. července 2013 v 11:14 | Venea |  Katastrofy osudu /disasters of fate/
Hi, jelikož dneska v tom vedru nemám vůbec na žádný článek náladu, rozhodla jsem se vás poctít novou kapitolou a rovnou skočit do bazénu:3. Myslím že i vy moji milý čtenáři to oceníte víc než nějaké moje bláboly, z kterých se vám akorát přehřívá mozek, prostě si jen odpočiňte, nemusí to být u mého blogu, ani u počítače. Jen si prostě zalezte někam do kouta, pěkně s vychlazeným kafem a třeba si čtěte. Pro ty bronzovější bytosti naší populace, doporučuji se nejdřív namazat a až potom se běžte slunit!:D Slunění není můj případ ale to je jedno:-D A už zas plácám a chovám se jak mamka, musím to utnout, jinak se to nezastaví!:-DD Tak jo, užijte si kapitolu a mějte se krásně!:-)*
PS: Mám si v České lípě koupit: Rudou, Měděný jezdec, Město kostí nebo Nádherné bytosti? :D Jsem z toho celá vedle:D Jo a ještě chci Hvězdy, takže opravdu nevim:/:-D
PPS: Další video do sbírky projektů:-D Tentokrát Blind book challange:-)http://www.youtube.com/watch?v=Xtm_iCfQDeQ&feature=youtu.beKnižní detektiv

25. července 2013 v 17:28 | Venea |  Recenze
Ahojda, mám tu další kapitolu ale nejdřív vás chtěla informovat o dvou věcech. Teda o třech :-D Vlastně o čtyřech!:-DD

1. Spolupracuji s Fragmentem a budu teda více dělat recenze.
2. Zapojila jsem se do hooodně projektů :-D:-D
3. Až budu mít (možná) nový foťák hodlám hodně točit videa!:-D
4. ZVU VŠECHNY KNIHOMOLY NA LETNÍ FANTASTICKÝ SRAZ NA MÁCHÁČI (podrobnosti koncem článku, ke všemu se dostanem nebojte:-D)

Katastrofy osudu PROLOG

20. července 2013 v 12:46 | Venea |  Katastrofy osudu /disasters of fate/
Tak jsem se po nějaké době rozhodla začít zas nějakou povídku, jak to tak vypadá Válku srdcí už uveřejňovat asi nebudu, budu se jí věnovat ale né tolik. Chci ji dokončit ale nevím kdy. No tak zkouším štěstí znovu a podle toho jak vás povídka bude bavit, ji sem budu přidávat. Jsem ráda za každý komentář:-)


Prázdninový knižní tag

19. července 2013 v 22:51 | Venea |  Soutěže
Tak jsem se pro jednou zase rozhodla zapojit do jednoho projektu blogerky Simony. Jedná se o knižní TAG.


Divergence

19. července 2013 v 20:37 | Venea |  Recenze
Často si říkám, že neexistuje knížka, která by mi pomohla objevit sebe samu. Ani Hunger Games tohle nedokázaly, pak přišla Divergence. Tak jsem si říkala, co za to dám když si jí koupím. Všude samé kladné recenze, takže co.
Když se mi ocitla v rukou byl to krásný pocit, ostatně jako u každé knížky, ale myslím, že teď jsem cítila něco víc. Něco lepšího. .

Jak se mám v letních dnech

17. července 2013 v 10:54 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Prázdniny jsou krásná věc, kort pro nád, pro puberťáky a blogery. Taky jsou krásné pro vášnivé čtenáře a pro milovníky podmořského světa. Nesmím ale vynechat ani naše rodiče a starší členy populace (vyjadřuju se nějak slušněO.o) ty se zase těší z úsměvů svích dětí a určitě nevynechávají podobné aktivity, i když v menším časovém rozsahu (ale vážně, s tou mluvou bych měla něco začít dělat:-D)

Já se mám fajn. Konec článku finýto.-D:-D Kecám, jelikož miluju sluníčko ale ještě více miluju sluníčko, když jsem ve stínu pod stromem, tak je asi jasné že opalování mi nic moc neříká. Opaluju se dobře to ano, ale radši mám, když jsem bledá jako..hodně málo zelená okurka.:-D Většinou si v klidu dřepnu na deku s knížkou nebo s deníkem a pak už nevim o světě. Prostě relax.
Nechápu proč ale všichni mi nutí kafe. Mě to prostě nechutná!!!:-D Max. tak ledový s pořádnou dávkou cukru!:-D Kafe jinak nemůžu ani cítit:D

Tohle léto mám ale i taky pořádně plné byla jsem na super dovolené, na Kosti kde jsem vyděla Václava Vydru a pořádně si to užila, teď jsme s mamkou doma ale je tu hodně práce. Taky chci vytáhnout pár kamarádů ven a tak:-D A potom hurá na tábor, tam se sakra těšim!!:-)

Chybí všichni ty super lidi!:-) Dokonce mi chybí i ten největší debil jakýho jsem kdy poznala!..

A vůbec mě neštve že nechodim na takový ty rádoby pařby, kam příjde dítě jako já a domů dojde polonahý a na mol. Ne to mě opravdu neláká, a že toho tady máme fakt dost! Znáte Disco Bílý kámen? To je u nás tam choděj snad všichni ale mě to fakt nic neřiká stejně jako festival Mácháč, mám ráda svojí vrbu a svou deku kde můžu být v klidu. Nejsem moc záživná co?:-D
Neříkám že bych to někdy nechtěla zkusit ale ještě na to nemám věk.

No to bude asi všechno co jsem vám chtěla sdělit, jo a poslala jsem email do Fragmentu tak doufám že to nějak dopadne.-) Mějte se suprově a užívejte léta dokud to jde.

nemyslím, že o tom, jen úsměv!

PS: Pod vodou se cítím podobně jako Percy Jackson :-33
PPS: Kebab u Andy je výbornej!


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy