Jak voda kazí životy.

5. června 2013 v 14:25 | Venea |  Téma týdne aneb jak to vidí admin
Čusky fusky:-D Právě sedim v knihovnš u plně nejhorší klávesnice jakou si umíte představit. Budu tady mít při nejmenším 1436748457845834429 :-D nevim o čem tady budu psát. Mám více tématů,napíšu si je sem abych na topříště nezapoměla:-D : Recenze pandemonium, slohovka Adélkám, jak jsem něco vyhrála, básnička:-D, nová povídka, literární kroužek,..:-D Je toho dost:-D Ale pro dnešek jsem si vybrala téma POVODNĚ..

Asi každý ví co vodaumí člověku udělat, každý ví jak moc je na tom zle třeba Ústí nad Labem nebo jiná města. Když se ale zamyslíme. Povodně byli vždycky. Ale vy si snad pamatujete že vám rodiče nebo babičky někdy vyprávěly že něco takového zažily? Mě tedy ne. Je to zvláštní. Tuhle myšlenku moje hlava nevymyslela, možná jsem nad tím přemýšlela ale nijak vážné to nebylo. Vymyslel to náš pan učitel na fyziku. Výjmečně jsem ho pro jednu poslouchala a tahle myšlenka mě doopravdy zaujala. První co mě napadlo z toho co nm učitel říkal bylo to že za to můžou lidé, to si o všem tak zdůvodnuji téměř u každé věci, která se přihodí. Tímhle si ale nejsem úplně jistá, jasně že v tom lidé prsty mají ale nemyslím si že by chemií a továrnami dokázaly zvednout řeku. Ale zas je pravda že ty chemie ničí atmosféru a tak sou víc srážky a blá blá blá:-D Už se do toho motám:-D Přeci jen, nejsem žádný fyzik:-D

Já i lidi okolo mě žíjící v Doksech máme obrovké štěstí že tu nejsou žádné řeky ani potůčky. Jsoü tu rybníky jako Mácháč, to jo ale ty se ještě nikdy nevylili, stát se to může to nepopírám. Za pár let možná bude celýs vět pod vodou a všechno půjde znova jako před 2 miliardy lety ¨myslím:-D Všechno začně znova.
To jsou ale jen mé představy, nic z toho se asiemte si to? Jak to tady kvůli vodě bude vypadat za dvacet třicet let, když před takovoudobou tu bylo téměř sucho? ... No nevim, moje představy zas letí úplně jiným směrem nežsem chtěla:-D No nic:-D Třeba se nad tím taky zkuste zamyslet, je to fakt celkem zajímavý, ale musíte se do toho ponořit a v žít. Ne nevyčítám vám že vás nebaví fyzika, to ani mě ale tohle bylo fakt dobrý!

V tomhle odstavci mám fakt dost chyb a to jen kvůli tomu že, když na téhle klávesnii dte "backspace" vymaže vám to hned dvě písmena!:-D Takže bych musela žačít znova a to se mi fakt nechce;D

Mám ještě čas ale chci si ještě začít číst Percyho nežpůjdu na výtvarku (na kterou se mi "mimořádně" ani trochu nechce)

Mějte se fajn! Doufám že ty deště a strach z toho všeho už pominuly a že se můžem těšit na krásné léto!:-)

Pa, Venea:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy