Červen 2013

Pár dní před koncem

28. června 2013 v 12:16 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Sylw
chcu super létoo!:-D

Říkám to vždycky:-D

No, chtěla jsem vás informovat o tom co se za posledních pár dní stalo,názec článku vás asi p´mohl trošičku "vyvést z Míry" ale to není tak jak to vypadá! Myslela jsem tím posledních pár dní před koncem ŠKOLY!:-D
No z Chrovatska jsme přijely trochu přešlý a promačkaný ale přijeli! To je důležité!:-D
Doma jsme zjistili že je tam opravdu "hezky", bylo tak hnusně!:D Strašná zima a pršelo!:-D
To Chorvatsko mě asi trochu rozmazlilo:-D
(teď, když tohle píšu tak se usmívám a ani nevím proč?!:-D)
Šla jsem spát hrozně s divnou náladou:-D Asi mi chybělo moře a všechno co se toho teplíčka týká:-D

Nechci moc předbíhat ale dneska na vízu jsem byla nehorázně sexy!!
hahahaha no
Vypadala jsem hrozně protože nemáme žehliču, tak jsem si to žehlila žehličkou na vlasy!:-D
(žehlička se nám rozbila:-D)


30 days book challange-Neblíbená kniha

22. června 2013 v 13:57 | Venea |  Recenze
Ehm, no tohle bylo tak těžké vybírání!..Po pravdě..když se mi knížka nelíbí tak jí prostě nedočtu. Nevím proč, ale nejsem schopná knížku přečíst, když mě nudí. Přijde mi divný že jí někdo dočte, a potom o ní říká, jak moc byla hrozná a jak se u ní nudily. To je všechno moc hezký ale, když nás to nebaví tak nečtu ne? Nebo když se mi to nelíbí. Potom jsou to jen zbytečně hnusné nadávky na knížku. Někoho třeba knížka baví a někoho vůbec ne. Ale zase..odložit knížku po deseti stránkách mi taky připadá jako blbost.
Já mám hodně knížek, které jsem nedočetla. Nelíbily se mi. Nudily mě a tak:-D. Jednu jsem ale vybrala a to proto, že jsem od ní čekala víc.


30 days book challange-Oblíbená kniha

21. června 2013 v 13:01 | Venea |  Recenze
Čaute, tak jsem se rozhodla taky zůčasnit projektu, vám čistě známého 30 days book challange. Už delší dobu jsem nad tím přemýšlela, a teď mě nějak více chytli recenze a hodnocení knih a tak jsem se do toho pustila:D Už se v tom zas motám:-D No nic jdeme na to.

Chorvati to v kuchyni (ne)umí

20. června 2013 v 15:04 | Venea |  Fotím
Nemyslím si že Chorvati neumí vařit ale, jde o názor a o to jestli vám chutnají exotická jídla. Zmínila jsem Chorvaty protože jsem v Chorvatsku:-D, ale podobný styl přípravy jídel dělají i jiné jižasnké země.

Pandemonium- recenze

16. června 2013 v 12:52 | Venea |  Recenze
NU, tak tu máme druhý díl super čuper trilogie DELIRUM-Pandemonim.
Asi bych se nejdřív měla zmínit o něčem jiném. O tom že jsem v Chorvatsku blá blá blá:-D Nevim co bych k tomu měla psát:-D Je tu nádherně no:-D Až přijedem domů hodim vám sem nějaký fotky;) Cesta byla ..divná ale skoro celý jsem to zaspala:-D Poslední dobou opravdu nemám náladu jak na psaní tak a články a občas nemám náladu ani na čtení. Nebo jsem prostě a jednoduše líná jak ..já :-D Ale dneska večer, si pěkně půjdu zaběhat , budu si číst a zítra si půjdu zaběhat, budu psát a budu si číst:-D Ano potřebuju si to takhle naplánovat:-D

Jak voda kazí životy.

5. června 2013 v 14:25 | Venea |  Téma týdne aneb jak to vidí admin
Čusky fusky:-D Právě sedim v knihovnš u plně nejhorší klávesnice jakou si umíte představit. Budu tady mít při nejmenším 1436748457845834429 :-D nevim o čem tady budu psát. Mám více tématů,napíšu si je sem abych na topříště nezapoměla:-D : Recenze pandemonium, slohovka Adélkám, jak jsem něco vyhrála, básnička:-D, nová povídka, literární kroužek,..:-D Je toho dost:-D Ale pro dnešek jsem si vybrala téma POVODNĚ..

Sestřička

2. června 2013 v 13:15 Co se mi honí hlavou
Slíbila jsem to no:-D Abyste blíže pochopily co jsem slíbila. Před týdnem jsem své sestřičce slíbial že o ní napíšu na ask slohovku, ten jsem si ale smazala a tak jí napíšu sem. Já nejsem dobrá na psaní slohovek a pokaždé když si to ten člověk, kterému to patří přečte, tak je mi hrozně trapně:-D Snažim se tu svou trapnost ale překonat a tak jsem něco vymyslela. Napíšu slohovku nebo něco na ten způsob každému, kdo si o ní dole v komentářích řekne, a aby to bylo ještě lepší, každému do té "slohovky" hodím písnička, která se k němu podle mého názoru nejvíce hodí. (Tenhle plán na zahnání nudy a přetrpění tohohle počasí jsem vymyslela strašně na rychlo:-D)


I'm so sorry ,chřestová sezóna,bitches

1. června 2013 v 20:25 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Chřestová sezóna...http://www.ireceptar.cz/res/data/100/012249.jpg k tématu týdne to bude vše:-):-D


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy