Květen 2013

Delirum-recenze

20. května 2013 v 21:27 | Venea |  Recenze
Tahle dystopická (tenhle žánr, jsem si mimochodem v poslední době dost oblíbila) trilogie je jedna z mála, která mě donutila přemýšlet o životě mém a né o životě postav v knize. Je to zvláštní že vás pár kusů papíru dokáže psychicky ovlivnit. Mě se to ale líbí a nedokážu se od knížky díky tomu vůbec odtrhnout.
Delirum je první díl stejnojmenné trilogie a potěšil mě tolik že se ho odvažuji srovnávat ke knížnímu trháku Hunger games.
Krásný romantický nápad zakonponovat lásku do knihy jako zlo a né jako štěstí mi příjde perfektní!

Všechno nejlepší Mei-riefel!

16. května 2013 v 19:46 | Venea |  Co se mi honí hlavou
Čusík:-D, delší dobu jsem tu teď nebyla a za to se omlouvám. Nešel mi internet a tak sem mákla alespoň na video-recenzích a nějakym tom psaní. K tomu se ale dostaneme za chvíli:-D Tenhle článek je věnován jen a poze jedné super čuper nejlepší blogerce!:-) Už asi víte o kom mluvím že? Samozdřejmě že se jedná o Mei-riefel. Její úspěšný blog, dnes slaví své první narozeniny!:-) A proto jsem se rozhodla pro ni a její blog vytvořit menší dáreček.-D:-) (tenhle článek je fakt krátkej, dole už je jen ten dárek nic jiného nečekejte:-D:-D) No tak se zatím mějte krásně a já Mei-riefel přeju všechno nejlepší a mnoho blogových úspěchů!:-)Vesničan v Praze anebo výlet za všechny peníze.

8. května 2013 v 18:09 | Venea |  Fotím
Ahojte, dneska jsem byla na jednom místě, o kterém sem opravdu musím napsat článek! Je to místo obrovské, zalidněné a absolutně moderně i historicky romanizované! Ano mnozí možná tuší je to hlavní město Praha.

Hostitel-film

5. května 2013 v 20:30 | Venea |  Recenze
Čus, jak se pořád máte? U mě to celkem jde:-) Vlastě dnešek byl celkově super! Byla u nás na přespání Veru Burgerová (Nika-Roovy) BYLO TO SUPER! Škoda že se uvidíme až v létě:/ Stejně to bylo parádní! Když Verča odjela šly jsme k Poslu (takový náš rybník s trampolínou:-D Ty malá děcka co tam s náma byla nás furt shazovaly:-D :-D No to je ale jedno:-D Jde o to že u toho Poslu, k tomu místu, kde na vás v podvečer září večerní paprsky už určitě vyčerpaného slunce, mám zvláštní vztah. Takový že tam jsem uvolněná, nic neřešim je mi prostě moc fajn! Tenhle článěk se ale netýká jen toho ale taky toho jak jsem se tam odpoledne dostala. Dodávám, s kolem. A dodávám ještě jednou, bylo to v bažinách. To kolo mi ale celkem dobře posloužilo jako záchraná tyč.:-D
-tohle celé se odehrálo včera, tenhle článek sem o den odložila:-DChystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy