VS-18.-1.Část

29. dubna 2013 v 20:32 | Venea |  Válka srdcí
Ahoj, jak se máte? U mě celkem v poho. Dneska jsem se odhodlala taky si založit účet na postcrossing, strašně mě to baví:-D Už mám napsanej pohled pro jednu dívku z Německa, doufám že brzo příjde i něco mě ale to je zas něco jinného:-D Mám pro vás další kapitolu k VS. Doufám že se bude líbit, je mi trochu trapné vás o něco poprosit. Když si nějaký článek přečtete tak ho prosím okomentujte.-D Abych věděla že píšu pro někoho a ne jen pro sebe. Vždycky mě to děsně potěší;) Děkuju:-)
Pěkný večer,

Venea:-*


Možná budete potřebovat i předešlou kapitolu, abyste děj pochopili:-D Budu se snažit přidávat více abyste se v tom moc neztráceli:-D

Krev Worgolů je léčivá.
Talia se v duchu zaradovala. Nasávala do sebe krev, až jí opravdu bylo zle od žaludku, na chvíli přestala a potom to z opakovala znovu a znovu. Rameno pořád krvácelo ale Taliu přešla bolest. Výpary z krve jí pronikly do mozku a ona prožívala euforii Dupik si jí neustále prohlížel s obavami v očích. Věděl, co způsobuje krev Worgolů. Není to úplně lék je to spíše droga ale pomáhá při infekcích a necítíte žádnou bolest. Jen úlevu a spokojenost. Elfka zavřela smaragdové oči a nechávala se ovívat ledovým větrem jako by jí to nic nedělalo. Dupik si před vichřicí, ale musel zakrýt oči. O pár minut později se vedle nich objevil Forden. Přeměřil si je ostrým pohledem a koutky se mu nepatrně nadzvedly. Talia se na něho dívala jako smyslů zbavená. Právě teď nedokázala ovládnout své myšlenky a obličeje. Zírala na něho s ústy dokořán. Forden se zakřenil, samozřejmě že musel být na takové tváře jenž po něm slintají zvyklý. Za jeho zády se něco pohnulo. Výraz mu ztuhl a rychle se otočil. V mlze se rýsovaly dvě postavy. Forden vytasil meč, do teď si jich nevšiml. Přikročil k nim o pár kroků a udržoval si stále ten kamenný a klidný výraz. Jeho pohled by dokázal uhranout kohokoli. Z mlhy se pomalu nořila drobná postava elfky s krátkými oříškovými vlasy s krásnou tváří a plnými rty. Na Fordena působila velmi půvabně a hrdě ale i trochu bláznivě. Okolo štíhlých boků se jí vlnily dlouhé šaty z drahé látky. Byli však v hodně špatném stavu. Vedle ní stál další elf. Byl vysoký a štíhlý, dlouhé bílé vlasy mu spadaly na ramena. Jednu stranu hlavy měl však vyholenou. Působilo to dojmem jaký Talia, Forden ani Dupik nedokázaly vyjádřit. Jeho oblečení nebylo zdaleka tak bohaté jako elfky vedle něho. Ale stejně jako u ní byli šaty z velké části bílé. Forden si tipl že cestují už velmi dlouhou dobu a v další moment mu došlo s kým mají tu čest. Jsou to strážci čarodějnice z hor a její dcery. Nejmocnější čarodějnice a nymfa, která dala život každé kouzelné bytosti v Karmánii. Ledový elfové.

"Děkujeme za záchranu elfe." Řekl ten bělovlasý.

Forden si těchto elfů vážil a tak celkem přívětivým hlasem pronesl. "No Worgoly nemám moc v lásce." Ta Ironie se však nikam neztratila.

"Kdo jsi, statečný?" Zeptala se ta elfka. Měla krásný ale poněkud vyplašený hlas.

"Mé jméno je Forden. Nemusím se ptát kdo jste vy, my stejně musíme jít." Zakřenil se a popadl stále se usmívající Talii.Přehodil si jí přes rameno jako hadrovou panu. Krev Worgolů v ní pořád zůstávala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SárinQa Haj. SárinQa Haj. | 15. května 2013 v 16:43 | Reagovat

Neboj se čtu to, hezkej novej vzhled...:D hodně štěstí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy