Duben 2013

VS-18.-1.Část

29. dubna 2013 v 20:32 | Venea |  Válka srdcí
Ahoj, jak se máte? U mě celkem v poho. Dneska jsem se odhodlala taky si založit účet na postcrossing, strašně mě to baví:-D Už mám napsanej pohled pro jednu dívku z Německa, doufám že brzo příjde i něco mě ale to je zas něco jinného:-D Mám pro vás další kapitolu k VS. Doufám že se bude líbit, je mi trochu trapné vás o něco poprosit. Když si nějaký článek přečtete tak ho prosím okomentujte.-D Abych věděla že píšu pro někoho a ne jen pro sebe. Vždycky mě to děsně potěší;) Děkuju:-)
Pěkný večer,

Venea:-*

Jaro- sport,zelenina, NEkluci,..

28. dubna 2013 v 11:56 | Venea
Tenhle článek chci napsat už tákhlee dlouho:-D Poslední dobou jsem taková.. no divná:-D vůbec nic se mi nechce a náladu mám na úrovni bodu mrazu. Má to jeden svůj pitomý důvod a to jednoho holubáka.:-D Tu přezdívku moc neřešte s jednou kámoškou tak říkáme všem co si o sobě myslej.:-D Někdy zase musim něco dělat, prostě se hejbat. Běhat, jezdit na kole, šplhat na stromech,.. a někdy si zkrátka jen sednu, poslouchám ptáky a třeba si udělám piknik:-D To mě děsně baví!.-D Vždycky se pak cítim taková uvolněná.
Ale k tomu proč tenhle článek vznikl. Stejně jako jedna moje kamarádka te třídy budu teď na jaře dodržovat takovou
věc.

Plány na Květen a recenze:-D

22. dubna 2013 v 21:08 | Venea
Dnes, bylo krásně.http://media.tumblr.com/tumblr_m849f9LcZY1qcs7kp.gif moc se toho nezalekněte:-D
Já vůbec nevim co mám na blog psát a řeknu vám to na rovinu! Mám tolik nápadů!:-D Ale všechno je divný:-D Dám si sem takovou věc.-D No věc spíš plánek pro tenhle měsíc:-D Dám tam články, které ten daný měsíc uveřejním:-D Dnes přidám první plánek na měsíc květen:

1. Čarodejnice (prpstě článek o tom jak jsem tenhle svátek ztrávila já:-D)

2. Máj (trochu si zabásníme:-D)

3. Pár mojich uměleckých výtvorů

4. Příběh o tom jak jsem si pojmenovala kunu. (KUNU Mei-riefel!!! KUNU!:-D)

5. Skála a já (něco z mojí hlavy:-D)

6. Válka srdcí (alespoň dvě kapitoly)

To bude tak nějak vše:-D Jen bych vým chtěla říci že Válku srdcí bych chtěla mít do konce školního roku dopsanou, chtěla bych jí poslat do Fragmentu.) Bližší informace vám budu průběžně psát:-)

Dneska bych vám chtěla ještě říci, pro ty, kdo to neví. Že je DEN ZEMĚ! Ne že by se stalo něco výjmenčnýho ale zítra nejdem do školy.-D:-D Aloha matko přírodo:-)

No mějte se krásně, (tenhle celý týden má být krásně!:-D) Venea:-*

PS: Moje další videová recenze, tentokrát s lepším zvuke zde: https://www.youtube.com/watch?v=oQFBjJVOVOc Mám hlas jak nějakej chlápek.-D

Králové nových světů

14. dubna 2013 v 17:56 | Venea
Ahoj, skoro celý víkend jsem neměla čas a tak vám teď přináším článek, který jsem chtěla napsat už dávno. Bude se týkát neobyčených lidí. Lidí bez, kterých by tento blog neexistoval a myslím že by nebyl sám. A ano svým způsobem počítám do těchto lidí i sebe a některé své přátelé. Možná tušíte o jakých lidech mluvím.

Malý kousek odvahy.

11. dubna 2013 v 21:11 | Venea
Čáu, dneska jsem byla u zubaře a chtěla bych se s vámi podělit o takový můj příběh:-D Fakt je to psané jako příběh:-D Ať se líbí:-)

Recenze- videa

8. dubna 2013 v 18:32 | Venea |  Téma týdne aneb jak to vidí admin
Ahoj, dneska mám takovou náladu že bych nejradši vyskočila z okna (nemyslim na sebevraždu) autekla někam daleko do západu slunce. Prostě mám chuť něco udělat, začala jsem něco kreslit a není to špatný ale prostě to není ono. Nenaplňuje mě to tou náladau jakou bych chtěla. Tak si prostě napíšu článek no:-D
Včera jsem začala dělat nové recenze na knihy v podobě videí na youtube. Je to děsný ale já prostě musim něco dělat, jen mě štve že jediný k čemu se nemůžu přimět je učení na čtvrtelku z matiky a hryže ve mě pocit že to neumim a ž bych se to učit měla ale prostě! Je my jasný že většina z vás asi ví o čem mluvim;D. Jinak bych ještě ráda odbočila k dnešnímu krásnému počasí, netuším jestli u vás bylo taky tak krásně ale u nás teda ano. Celý den tu svítí sluníčko a je fakt příjemné když mě hřeje do zad. Ráno sice byli ještě mínusy ale to se spraví:-D S Mei-riefel jsme točily Harlem Shake a byly jsme na lanovce u nás na hřišti:-D:) Kdyby se někdo chtěl podívat na náš třídní Harlem Shake (nesnášim ten pitomej tanes ale celkem mě baví na to tancovat:-D) tak zde:http://www.youtube.com/watch?v=SQIewfDysgo

No tak já vám sem hodím tu recenzi:) Ještě jednou upozorňuji, ten můj pitommje smích za každym slovem neřešte-.-:-D


Kdo se už podíval..no držte se:-D

Páčko, Venea:-*


Týden plný vzpomínek a platonický lásek.

8. dubna 2013 v 17:48 | Venea |  Fotím
Čaute:), chtěla bych se s vámi podělit o takové zážitky z tohoto týdne. Na začátku jako v pondělí se toho moc nedělo, jen jsem byla celá poblázněná do Harryho Pottera. Během týdne jsem viděla všechny díly.-D Ale to až později. Ve škole to šlo celkem fajn, jen doopravdy nesnáším naší třídní!! Když tam mluvila o tom jak hrozně nudné děctví naše generace má a cucala si při tom brejle talk jsem myslala že tam na ní vlítnu a uru jí hlavu!Ano když mě člověk hodně s prominutím sere tak mě takové brutální představy neuvěřitelně uklidní:-D Jinak jsem začala číst Narnii což je moje druhá úchylka. Asi si brzy udělam nějaký seznam všech svým platonickým lásek:-D Určitě by tam nechyběli: DAMON, EVŽEN (mei buď v klidu, myslím toho z Na vlásku), SORGAN, KLAUS, JOSH, PEETA, PERCY, EDMUND,..jo jich ještě mnohem více:-D

Skoro celé úterý jsem přemýšlela o své sestře, o jednom klukovi, který ani neví že žiju a o tom jak hrozný je mít odpoledku. Nakreslila jsem takovou elfku:-D Má být z VS ale nevim no:-D Dám jí sem až jindy. Taky jsem stihla zjistit že HG manie ze mě pomalu opadá..nevim jestli mě to má štvát nebo mám být šťastná:-D Pozitivní bod tohoto týdne byl Andersen, který byl z pátka na sobotu.-D o tom ale až za chvilku.

Ve středu se toho moc nedělo, domů z výtvarky jsem přišla s rukou tak promrzlou skrz na skrz že jsem myslela že si jí budu muset uříznout nebo mi v lepšim případě upadne. To se ale nestalo, když sem jí stračila do topení.

Čtvrtek. Nejhorší den celého týdne. Nejhorší předměty a nejhorší odpoledka. ! ! Alespoň že rychle utekl a já se doma pohodlě podívala na ulici.

Juchů pátek!!! No ráno jsem takhle nejásala, ani si neumíte představit jak moc vynervovaná jsem byla když jsem se vzbudila. Všechno se to mísilo. Byla jsem vyděšená z toho že na Andersenovi budou deváťáci a ještě k tomu jsem se začínala neskutečně bát toho že vůbec nezvládnu ty prcky. Všechno ale bylo jinak. Po pětce z chemie se mi sice sebevědomí nezvdelo ale už byl konec školy. To mě přimělo uspořádat si myšlenky. Vůbec to ale nepomohlo. Když jsme šli na Andersena asi třikrát sme ty deváťáky potkaly (nic co tady o deváťácích píšu nemyslim zle proti těm, kteří nejsou z naší školy. Nakonec ale vše dopadlo tak že jsem úplně vyřízená padla na spacák ve školní kuchyňce a v "krásné" dvě hodiny ráno konečeně usla. Ano, ty prcky jsem zvládla fakt dobře!:-D Oni byli tak moc hodní a roztomilí:') Byli to prvňáčci:-D

Sobota a neděla..no v sobotu se nic moc nedělo, pořád sem myslela na jednoho kluka:-D ANO! BEZ KLUKŮ JE VŠE LEPŠÍ! Aspoň pro mě, nemusim skoro nic řešit a je mi trošku jedno jak před nima vypadám (ne že bych se od rána nečesala)
Jo a byli jsme s Karličkou, Mei a Alcine po dlouhé době spolu venku bylo to super!!

Abych to urychlila tak k neděli sem přidám jen fotku, protože bylo krásně a celá naše rodina vyrazila na Mácháč:) Chtěla jsem jich přidat víc ale vůbec mi to nejde nahrát:X
VS- 17. Kapitola 2. část

3. dubna 2013 v 20:46 | Venea |  Válka srdcí
Ahoj, dneska mám fakt stresovej den:-D Je to děsný z výtvarky jsem přišla v půl sedmý, referát na děják jsem ve velkém spěchu stihla do osmi ale to taky o něčem světčí, musela jsem se naučit chemii, takový to: ny,natý,itý,..bláblá:-D Vykouapt se a napsat článek:-D Púúfch:'O Má to skoro zasebou jen si budu muset odlíčit ty kruhy pod očima:-D No to vše dává do hromady velkou kupu stresu:-D Byla jsem jak na jehlách ale i tak tu je kousek kapitoli z Války srdcí:) Ať se vám líbí!

Mějte se krásně a dobrou noc!
Venea:-*


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy