Výstřední dělá výstředního.

27. března 2013 v 14:24 | Venea |  Téma týdne aneb jak to vidí admin
Nejevýstřenější místo. Představíte si velikou disko párta z osmdesátek, kde má na hlavě každý druhý afr a je obješený řetězy? No nevím ale podle mého názoru výstřednost nemusí za každou cenu znamenat "kíč". V životě jsem vidělauž hodně kíče, třeba podle naší učitelky na výtvarku"náherné spirály mnoha barev poseté kytkami. Ano to je kíč. Sice pro každého může znamenat kíč něco jiného ale kdyby ste to viděli asi byste pochopili o čem mluvím. -chápu že většina z vás má slova asi moc nechápe, upozor'nuji že to bude ještě horší vzhledem k tomu ž jsou prázdiny a já mám dobrou náladu-. Zpět k tématu. Myslím si že výstřednost se většinou určuje podle počtu věcí, které se na určité věci najdou. Ano ale to jen když mluvíme o VĚCI.S povahou je to podobné ale přeci jiné. Výstřední člověk se nebojí projevit sám sebe i když je to někdy i ironicky drastické tak je zo pravda (zase nemusíte souhlasit protože slovy hlavy blogu jsou celé nesouhlasné) ale za povahou takového člověka je někdy i chu't vynikt, být jiný, ne lepší ale prostě jiný. Taky nesnáším když jsem stejná jako ostatní a't už oblečením nebo povahou. Já tu ale chtěla mluvit o prvním pípadu výstřednosti.


Je to místo. Místo kde jsem naprosto duševně v pohodě a užívám si úplných drobností.Je to místo plné dobra, zla, dobrodružstžví, lásky,nenávisti a cokoli jiného. VÝSTŘEDNOST. A jen díky tomuto míso poci'tuji klid a adrenalin dohromady. Jen TO místo ze mě dělá výstředního člověka třeba jen na pár minut. Už víte o jakém místě mluvím? Napovím že to pro jednou nemá nic moc společeného s přírodou a čerstvým vzduchem.

Je to Knihovna. Přesně takov jakou jí znám. Čistá, klidná a plůná dobrodružství zároveň. No myslím že to bude všechno prosím omluvte mé chyby ve článku protože právě v té knihovně sedím a je tu pěkně blbá klávesnice. A co budete dělat o prázdinách? Já nic moc:-D kort jestli bude takhle sněžit. Znovu a znovu mi ten sníh dusí kásné sněženky a krokusy co nám rostou na zahradě. Dneska k nám jde Mei spát. Sice na žádnej horor koukat nechce ale já ji donutím:-D )

Mějte se krásně a na Velikonoce čekejte malé malinké jarní překvapeníčko.
ŘÍKÁM MALÉ!
Fakt nemám nic velkýho:-DD

S pozdravem Venea:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 31. března 2013 v 16:12 | Reagovat

Klid a adrenalin dohromady to je dobrá definice - funguje to tak asi u každého, kdo byl někdy trochu výstřední.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy