Březen 2013

VS- 17. Kapitola 1. Část

31. března 2013 v 19:48 | Venea |  Válka srdcí
Ahoj, ano jak čtete v nadpise tak VS ještě existuje!:-D Sama jsem tomu z prvu nevěřila a je mi jasné že to nebude nikdo číst když už je to tak dlouho co jsem tuhle povídku nepřidávala a vím že si za to můžu sama ale stejně bych byla ráda kdyby ste se na to trochu mrkly:) Snažím se téhle povídce teď věnovat co nejvíc a tak doufám že to spolu nějak dotáhnem dokonce:-)
Přeju vám krásné Velikonoce:-)
PS: MŮJ BLOG I VÁLKA SRDCÍ SLAVÍ DNES první NAROZENINY:-D

S láskou Venea

Výstřední dělá výstředního.

27. března 2013 v 14:24 | Venea |  Téma týdne aneb jak to vidí admin
Nejevýstřenější místo. Představíte si velikou disko párta z osmdesátek, kde má na hlavě každý druhý afr a je obješený řetězy? No nevím ale podle mého názoru výstřednost nemusí za každou cenu znamenat "kíč". V životě jsem vidělauž hodně kíče, třeba podle naší učitelky na výtvarku"náherné spirály mnoha barev poseté kytkami. Ano to je kíč. Sice pro každého může znamenat kíč něco jiného ale kdyby ste to viděli asi byste pochopili o čem mluvím. -chápu že většina z vás má slova asi moc nechápe, upozor'nuji že to bude ještě horší vzhledem k tomu ž jsou prázdiny a já mám dobrou náladu-. Zpět k tématu. Myslím si že výstřednost se většinou určuje podle počtu věcí, které se na určité věci najdou. Ano ale to jen když mluvíme o VĚCI.S povahou je to podobné ale přeci jiné. Výstřední člověk se nebojí projevit sám sebe i když je to někdy i ironicky drastické tak je zo pravda (zase nemusíte souhlasit protože slovy hlavy blogu jsou celé nesouhlasné) ale za povahou takového člověka je někdy i chu't vynikt, být jiný, ne lepší ale prostě jiný. Taky nesnáším když jsem stejná jako ostatní a't už oblečením nebo povahou. Já tu ale chtěla mluvit o prvním pípadu výstřednosti.

Můj čtenářský deník-Motýlí křídla

20. března 2013 v 21:16 | Venea |  Recenze
Ahoj, takže jsem se rozhodla začít více dělat recenze na knihy, protože mě to děsně baví:-D No nic:-D Mrknětě na to;)

Do projektu "7 DNÍ UMĚLCEM"

18. března 2013 v 18:34 | Venea
Čau, dneska je první den u projektu Mei-rifel sedm dní umělcem:) I když to slovo umělec klame tak já žádným nejsem jen mě to prostě baví:-DD A ještě více mě baví kreslit někoho koho bdivuji a zbožňujim,....:-D
Zkrátka jsem svůj pokus vyzkoušela na chudáčkovi Joshovi Hutchersonovi:-D:) Není to nic moc ale taky to není na pozvracení myslím:-D Názor potěší:-)
Krásnej večer a celý týden, Venea:-*
Běžim na ULICI;D
PS: Konečeně mi sem jsou dát fotky toho "slavného" koláče tak sem jednu taky hodim .-D

DOKSY "forever with you my lover"

17. března 2013 v 19:44 | Venea
Ahoj, ahoj:) Jak se máte? A co jste dělali celý víkend? Mě se tenhle víkend celkem teda fakt hodně poved.:-D Jako jeden z mála:-)

(Ne)moc dobrej víkend.

10. března 2013 v 15:54 | Venea
Ahoj, tenhle týden byli prázdniny. Ano zní to suprově ale ne když se vám před nimi dostaví chřipka. No to by nebylo tak hrozný kdybych si celé prázdniny neplánovala jak to o víkendu roztočim:-DD A ještě k tomu bylo tak nádherně:') A já chtěla udělat tolik věcí a jedna blbá nemoc mi v tom zabrání:X

Tu seznam věcí, které jsem chtěla udělat o jarních prázdninách:

1. Psát VS, FF-HG
2. Číst povídky ostatních blogerek
3. Udělat siden na in-linech
4. Dočíst Hunger games
5. Fotit jarní přírodu

A co jsem podnikla, i když jsem byla nemocná:

1. Televize
2.Počítač
3. Čaj
4. DOČETLA JSEM HG!:¨))) nebudu vám tu zdělovat všechny mé pocity k této knížce (trilogii)') Je jich tolik! A pořád se mí míchají, něco takového jsem ještě asi s žádnou knížkou neměla, nikdy jsem knížku a její děj takhle neprožívala. Neumím vysvětlit jak moc tu trilogii miluji. Všechno se to skrývá tu:https://www.youtube.com/watch?v=uKrCE1aYz7o nic jinného vám k té písničce říci nemohu, ale ti co četli všechny tři díly vědí o co jde;)

HUNGA FOREVER!


Tak ale jinak to nebylo všechno zas tak zlé.. Nevím no:-D Vždycky mě to naštve když jsem přes prázdniny nemocná.X A zítra zas škola ale tak všechno lepší než se doma nudit, toho mám už totiž dost!
Taky jsem chtěla něco upéct, ale nakonec to ze mě všechno spadlo a já zas skejsla u počítače. GRRRRR...

Mám pro vás..teda nevim jestli pro vás ale hlavně pro mě zlou zprávu. Znovu mě opustila psací můza. Ne úplně ale tak že se mi do toho opravdu nechce. Takže znovu i když nerada mám pauzu se psaním. Moc mě to mrzí protože jsem se tomu chtěla hodně věnovat, ale opravdu se začínám věnovat focení a psaní FF-HG to mě fakt hodně baví!

PS: Narazila jsem na super soutěž, o Hunger games! Jedná se o jednoduchá kvíz a odkaz najdete někde u mé návštěvnosti;DD

Mějte se krásne Venea:-* A přežijte nějak tu školu;D


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy