Jak jsme začínaly-MPK

28. prosince 2012 v 12:44 |  Soutěže
 
Ahojky, rozhodla jsem se ůčasnit projektu, který je zaměřený na minulost blogerů a blogerek. A tím vám vlastně trochu sdělit jak mé blogerské a malířeské a prostě písálcké sny začínaly. Mé první povídky, blogy a vůbec budoucí zaměření.Všechno začalo Lvím králem dvě. Možná to zní divně ale je to tak:D Bylo mi asi pět když jsem tento film viděla poprvé. Tenkrát jsem se opravdu zamlovala do toho jednoho lva:D Myslím že se jmenoval Kovu. A začala jsem si hrát. Nejprve jsem začala po celém baráku chodit po čtyřech a všem sem říkala že jsem lev. Po té jsem k tomu ještě začala řvát. A na konec to zašlo až tak daleko že jsem všem říkala že já a Kovu jsme manželé. Tu pohádku jsem vysloveně milovala!

Když mi bylo asi 6 let dorazila jinná možnost být v něčem dobrý. Tentokrát jsme zkoušela kreslit. Né jako že bych dělala obrázky a tak ale otevřela jsem si v pokojíčku svůj salon krásy. Vedla jsem ho se ségrou. Všem jsme barvily vlasy nebo dělaly stíny a malovaly na obličej a tak. Když říkám všichni myslím tím rodiče.

Po dalších pár měsících se oběvila shopnost někomu něco opravovat a derigovat. Rodiče mi říkaly generál. Byla jsem na to hrdá:D. Bylo to tak že jsem chodila po době s červenou pastelkou a známkovala obrázky mé ségry a moje co vysely na zdi. Všem jsem mimochodem dala jedničku osmkrát podtrženou. :DD

Mé kreslící schopnosti se vyvíjely dál a začala jsem chodit na výtvarku asi tak v sedmi letech. Po půl roce jsem s tim ale praštila s tím že obrázky od Josefa Lady opravdu nakreslit nejdou.

V osmi nebo devíti letech jsem začala číst Poselství Jednorožců všechny mé sny stát se spisovatelko začaly právě u této trilogie. Probudila ve mě chuť vytvořit vlastní svět a žít v něm. A tímto i děkuji Míše Burdové protože bez ní by tento blog vůbec neexistoval.

Tak a tady se už dopracováváme k mým prvním příhům vlastně jen k jednomu:D
Takže bylo to tak že nějaká dívka se s rodiči přestěhovala do starého baráku a tam našla nějaký vchod někam:D. Tak tam šla a v tu ránu se oběvila na pustém ale krásném ostrově a cítila mořský vánek. Potom šla k tomu břehu a potkala tam kluka mimochodem asi po minutě se vášnivě políbily a říkaly si jak moc se milují:D Pak tam přiletěl Gryf a srazil tu dívku na zem byl ale dobromyslný a za se se zvedl:D Ta dívka s tim klukem pak šla zachránit svět. - Psala jsem to asi v devíti letech:D

A potom už tu byl můj notebook a tím se zrodilo i VS a můj blog!:)

Tím se zrodila i Venea:)


A to je tak nějak prozatím konec mé historie:D

papa Venea:-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | Web | 28. prosince 2012 v 12:52 | Reagovat

To ani nevím, že jsi něco takového psala :DD. Pěkný a zajímavý článek.

2 Venea Venea | 28. prosince 2012 v 13:03 | Reagovat

vždyť jsem ti o tom povídala:D!a děkuji:)

3 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 28. prosince 2012 v 18:33 | Reagovat

Hezký článek. :-) Právě si tě představuji jako lva. :D :D

4 Venea Venea | 28. prosince 2012 v 18:58 | Reagovat

To si radši nepředstavuj Veru:D:D Byl to hroznej děs:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy