Duben 2012

Diplom pro Älcine

26. dubna 2012 v 19:32 | Kateřina Vlachová |  Diplomy
Diplom pro Älcine !!!
Za účast v soutěži
Snad se bude líbit :))

Obrázek od Älcine

26. dubna 2012 v 19:20 Soutěže
Tak je tu další obrázek do soutěže !!
Tentokrát Snížek od Älcine "

4.Kapitola

26. dubna 2012 v 12:50 Válka srdcí
Utíkala, jako o závod neohlížela se. Myslela jenom na to jak utéct vojákům z hradu kteří ji jsou v patách. Byla rychlá ale ne dost na to aby utekla koním v trysku. Nevěděla kam běží a proto běžela dál a dál než se objeví nějaké vhodné místo. Byla to elfka. Havraní vlasy ji vlály daleko za ní. Vojáci se přibližovali. Motala se mezi kmeny stromů hlubokým lesem zakopávala o kořeny. Její lehké hnědé prosté šaty se jí trhaly o trny různých keřů. Cítila jak se do jejích bosích nohou zabodávají trny a jak šlape na klacky a šíleně jí to bolí. Už nevěděla co dál. Půlka jejího já jí říkala "běž, běž!" A ta druhá : "Nemá to cenu stůj." Ona ale pořád běžela, nevzdávala se. Vtom nedaleko uviděla kmen stromu ve, kterém je díra do, které se pravděpodobně vejde. Ještě více zrychlila už se blížila. Před kmenem se zastavila a na okamžik zaotálela protože viděla že to není jen malý důlek ale dlouhá díra ale potom skočila. K jejímu údivu nebyl skok tak dlouhý. Ale díra se po dopadu zasypala takže elfka nemohla ven ale ani vojáci k ní. Alespoň v to doufala. Slyšela dusot koňských kopyt už velmi blízko. Ten pocit že ji chrání jen pár vrstev hlíny ji znepokojoval.
Když zaslechla, že se koně s vojáky vzdalují tak se pomalu otočila, protože díra byla dost malá. Přivřela oči, aby se podívala, jestli tu není nějaký východ. V tom spatřila, že to není jenom díra, ale jakási podzemní chodba. Ano o podzemních chodbách už slyšela z vyprávění. Prý tu už po staletí žijí zákeřní skřeti, které ale ještě nikdo nikdy neviděl. Konečně se odhodlala a vydala se po čtyřech tou temnou chodbou. Všude okolo ní byli pavučiny a brouci. Tiše se šoupala dál. Úplně na konci chodby konečně spatřila malé světlo. Zrychlila tempo, protože v té chodbě se přeci jenom špatně dýchalo. Něco zaslechla. Prudce se otočila a spatřila dvě žluté oči podobné kočičím. Tvor se přibližoval. Čím blíže byl k elfce tím byl větší a bylo ho lépe vidět. Elfka nebyla ozbrojená a tak se otočila a co nejrychleji utíkala po čtyřech z podzemní chodby. Tvor byl rychlejší než by očekávala. Cítila jak se země nad ní i pod ní chvěje. Už byla skoro venku když jí tvor chytl za nohu a táhl zpátky. Drápy jí zaryl hluboko do masa. Zaúpěla bolestí. Začala se prudce vzpírat a cukat sebou, ale nemělo to cenu. Už byla vyčerpaná. Tvor z ničeho nic. Mohutně zavyl a pustil elfku. Ta se otočila a viděla, že jakýsi malý mužík tvorovi usekl ocas. Mužík se k elfce přibližoval a když byl u ní tak jí jen pověděl: "Musíme rychle jít! Za chvilku se probere!" Elfka jen zmateně kývla. A vydala se za trpaslíkem s prudkým pálením v noze.
Jak se přibližovali ke světlu tak se elfka přesvědčila o svém domnění, že je to trpaslík nikoli skřet. Byl velmi malý a na hlavě měl posazený Červený trpasličí klobouček. "Co tu děláš Tálio?" Zeptal se trpaslík náhle. "Jak znáte mé jméno?" Změnila téma Tália. "Nejsem slepej!" Řekl trpaslík trochu uraženě. " Viděl jsem přívěsek co máš na krku." A opravdu na krku elfky se houpal řetízek s nápisek Tália. " Kdo si ty?" zeptala se Tália. "Jmenuji se Dupik." Řekl hrdě. Tália se tomu musela v duchu zasmát. "Pojď za mnou, ale opatrně východy z podzemních chodeb vždy končí vodopádem. Až řeknu, skoč tak skočíš!" Tália vypadala zaraženě, ale kývla. Na konci chodby se oba zastavili. Tálii chytla závrať, když pohlédla dolů, ale zároveň se jí nesmírně ulevilo. Když se mohla nadechnout čerstvého vzduchu. "Skoč!" Zavelel trpaslík a skočil. Tália se na chvilku zarazila. Pak však zavřela oči a skočila. Padala dlouho. Cítila se jako pták. Jako nespoutaný a volný tvor. Byl to nádherný pocit padat. Ale náraz byl prudký. Bylo to jako kdyby se probudila z krásného snu. Voda byla ledová ale zároveň příjemná. Unaveně doplavala na břeh. Rozhlédla se, jestli někde nevidí trpaslíka. Ale neviděla ho. Co když se utopil?! Pomyslela si. A na to skočila znovu do studené vody. Pod hladinou otevřela oči a uviděla trpaslíka, jak se topí a bojuje s proudy vody. Rychle k němu připlavala, vzala ho za boky a plavala, sním na hladinu. Trošku jí táhl dolů, ale nebylo to tak hrozné. Na břehu padla vyčerpáním a Dupik vedle ní.

Asi tam budou chyby :D ale neva :D;)

Diplom pro NikaRoovy

25. dubna 2012 v 19:10 | Kateřina Vlachová |  Diplomy
Tady slíbený diplom za účast v soutěži pro NikaRoovy:)

Obrázek od NikaRoovy

25. dubna 2012 v 19:08 | Kateřina Vlachová |  Soutěže
První obrázek do první soutěže !!!
Od NikaRoovy! Leja!
Tady je!
NikaRoovy dostane diplom stejně jako všichni účastníci :))

Válka srdcí

24. dubna 2012 v 17:52 | Kateřina Vlachová |  Válka srdcí
Ahoj, tak už jsem konečně vymyslela název pro 1. příběh.
Bude se jmenovat : Válka srdcí :)) ještě zo není konečný název ale líbí se mi.
Jen tak :D

22. dubna 2012 v 21:01
Soutěžte, soutěžte
Já mám času .D teď tu jen brečím pro Sorgánka ../ <3
Dobrou noc.D
jo sem blázen :'DDD

Soutěž

22. dubna 2012 v 13:28 | Kateřina Vlachová |  Soutěže
Ahoj:))

Tak jsem se rozhhodla že udělám 1. soutěž :)
Ceny za tuto soutěž budou :
1. místo:
2. místo: vlastnoruční obrázek jakéhokoli nadpřirozeného tvora
3. místo: vlastnoruční obrázek jakéhokoli nadpřirozeného tvora

Jak na to?
Úkol: Je to jednoduché :)
Nakreslíte my jakoukoli postavu z KM nebo PJ :)) Je to jen soutěž nemusí to být nic extra takže se klidně přidejte i když nejste výtvarnický moc nadaní opravdu o nic nejde.:)
obrázky posílejte na email : katavlachova@seznam.cz
Posílejte do 5.května :))

Hezký den vaše Venea:)

Pokusy na zvířatech!

22. dubna 2012 v 8:20
Pomozte! Propagujte texty... ať každý vidí, čemu pomáhá!
Umyla ses?
Použila jsi Dove sprochový gel?
A nezapoměla jsi ani na šampon od Welly? A co takhle pěna do koupele?
No a potom! Vyčistit zoubky... třeba zubní pastou Colgate, že?
No a když jdeš do školy použiješ Fa nebo Lady speed stick.
Hlavu máš obarvenou od značky Palette a na obličej si natíráš krem od Vichy (zdraví patří i pokožce - nikoli zvířatům!).
A tušíš, kolik zvířat kvůli tobě trpělo? A jak? Ne?
TAK SE PODÍVEJ!
(v celý článek)
Používej výrobky označené tímto symbolem:
A nebo tyto značky:
No a teď se podívej... na králíky... takhle vypadají na testech... a různých pokusech!
Nebylo by to hezčí, kdyby se netýralo?
A co třeba delfíni, kteří pomáhají handicapovaným????
A teď strašné lovení delfínů... znečišťovaní moří ničí delfíny!
A co třeba ti nejznámější? Pejsci, kočičky a myši? Ani tato zvířátka nejsou ušetřena... dokonce ani u nás v Evropě!
Petice proti týrání zvířátek!
KDO MÁTE BLOG, DEJTE SI TAM TENTO ČLÁNEK A PODEPIŠTE SE POD NĚJ!
Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků... Naše zvířátka měli štěstí. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy. Je to smutné, a tak Vás vyzývám, abyste proti tomu se mnou bojovali. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomozte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!
Podpisy:
Veve, Joulinka, Bedib,Tr_apka, EmotiveGirl, Nikits, °SwEEt_PrInCeSS°black-white-star, Black Angel, Lovely.Soul, HeLiG_Elli, Ukwákaná Žabička, Saeko,<>,**PuSy**, Ginny, elle
Hranolka11,karcik01, simca03 Čip, Moniska , Lojzinka, Bublinka, Orion, Lara, Zodiak a Marlin
,Werewalf, Chaky a Charlie, NikaRoovy, Venea
PROSÍM JEŠTĚ JEDNOU A DŮRAZNĚ - KDO MÁTE BLOG, PROPAGUJTE TENHLE ČLÁNEK A TUTO MYŠLENKU! ZASTAVME TESTOVÁNÍ ZA ZVÍŘATECH!

Okopírováno od: Charlie a Chaky

Zamyšlení - 4. kapitola

21. dubna 2012 v 18:41 | Kateřina Vlachová |  Válka srdcí
Příprava na cestu.
Forden seděl na jedné z menších věží osamocené zříceniny. Pozoroval co se kde šustne. Když se opravdu dobře zahleděl do dály viděl vesnice elfů těch kterým nikdo nevládne. Nikdo jim nepomáhá a jsou prakticky bezbraní. Král Brandon na ně posílal své vojáky aby vraždili a ničily jejich vesnice. Fordenovi se při těch myšlenkách zrychloval tem v žilách. Ale nemohl už bez Dasmánie žít nemohl se jen tak sebrat a odejít na pomoc elfům. Nemohl ..byl k Dasmánii přivázán zvláštním poutem. Ona mu vymetla z hlavy všechno dobro a slitování. Ale nemohla mu vzít lásku. I když už skoro vypadalo že Forden nemá srdce tak to jeho pomalu tálo..pod proudem lásky k Dasmánii. Nenáviděl krále Brandona. Chtěl ho zabít a právě proto se přidal na stranu Dasmánie. Zabil mu bratra .. Jen kvůli jeho názoru. Fordenovi se svíjelo srdce bolestí když na to pomyslel. Zadíval se už s klidnějším výrazem na hvězdy a vítr mu čechral vlasy. Jakoby do ticha a do noci zašeptal 'Příjdu si pro tebe.'
Rusovláska ležela na posteli ale nespala. Nemohla spát ona nikdy nespí. Z otevřeného okna se ozval hluk který vycházel z hor. Dasmánii se zalesklo v očích. Z jejího výrazu se nedalo nic vyčíst. Záludně a krutě se usmála. Zavál vítr. Dasmánie se zasmála ještě víc teď už hlasitě. Ale v jejich černých očích byla vidět bolest a touha po pomstě. Zamyslela se. Věděla že za pomoci draka bude nejsilnější bytost světa silnější nežli byla její matka. Bude ovládat všechno zlo světa a zpustoší všechny lidi Karmánie zabije svého otce. Ale co její sestra problesklo jí na vteřinu hlavou.Myslí si určitě že jsem mrtvá. Řekla si v duchu.
Na tvrzi žili jen ty příšery Dasmánie a Forden. Byla opuštěná s Fordenem se moc nevídali. Ona občas pomyslela na Tálii a Veneu. Ale pořád myslela na svou matku. Ona byla nejlaskavější bytost na světě! Milovala ji z celého srdce. Někdy cítila že je u ní že ji chlácholí v těch nejtěžších chvílích a že ji radí aby se vrátila a přemohla svou zlobu.
Ale Dasmánie si takové myšlenky nechtěla připustit. Ona je zlo ona je krutost.


Kradčí kapitola :)


Chystá se- KRESLENÍ CELEBRIT NA PŘÁNÍ.

Fanclub!


Účastním se!NikaRoovy


Diplomy